۲۸ اسفند و ۷ فروردین فیفا دی های قبل از جام جهانی

تیم ملی فقط می‌تواند دوبازی تدارکاتی انجام بدهد

تیم ملی ایران برای آماده سازی هرچه بیشتر جهت جام جهانی ۲۰۱۸ تنها دو فیفا دی را برای برگزاری مسابقات تدارکاتی پیش رو دارد.

به گزارش "توپ" بعد از قرعه کشی رقابت های جام جهانی و همگروهی ایران با پرتغال، اسپانیا و مراکش کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در مصاحبه ای خطاب به مسئولان ورزش ایران گفت که امکانات و تدارکات بهتر و کامل تری می خواهد. حرف های کی روش اولین چیزی را که به ذهن می رساند بازی های تدارکاتی برای آماده سازی تیم ملی است.


دو فیفا دی پیش رو


تیم ملی ایران اما برای آماده سازی هرچه بهتر دو روز فیفا را برای برگزاری بازی های تدارکاتی پیش رو دارد. بر اساس تقویم فیفا تا قبل از آغاز جام جهانی دو روز ۱۹ و ۲۷ مارچ به عنوان روزهای فیفا مشخص شده و تیم های ملی در این دو روز می توانند بازی های تدارکاتی شان را برگزار کنند. با توجه به اینکه در سال منتهی به جام جهانی هم هستیم رقابت های باشگاهی با فشردگی بالایی برگزار خواهد شد و این کار تیم ملی را برای آماده سازی کمی دشوارتر هم می کند.


براساس تقویم فیفا روزهای ۱۹ مارچ که ۲۸ اسفند سال ۹۶ می شود و ۲۷ مارچ که ۷ فروردین ما می شود دو روزی هستند که از سوی فیفا برای بازی های تدارکاتی در نظر گرفته شده اند و فدراسیون فوتبال باید خیلی زود برای برگزاری دو بازی تدارکاتی مهم اقدامات لازم را انجام بدهد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار