در گفت‌وگو با تسنیم

براتچی: شرایط میزبانی بنگلادش بسیار بد بود اما بهترین‌های آسیا حضور داشتند

عضو تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان گفت: شرایط میزبانی بنگلادش بسیار بد بود، اما از نظر شرکت کنندگان باید بگویم بهترین‌های آسیا حضور داشتند.

پریسا براتچی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درخصوص مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا در بنگلادش و عملکرد کمانداران کشورمان در این بازی‌ها اظهار داشت: شرایط میزبانی بسیار بد بود، اما از نظر شرکت کنندگان باید بگویم بهترین‌های آسیا حضور داشتند و کره، چین و چین‌تایپه که حریفان ما در آسیا هستند با بهترین کماندارانشان حاضر بودند.

وی تاکید کرد: شرایط میزبانی به قدری ضعیف بود که همه بچه‌ها مریض شدند و من حتی هنوز هم شرایط مناسبی ندارم. تیم کامپوند مردان از همان ابتدا و تیم زنان هم بعد از چند روز دچار بیماری شدند ما تمام تلاش خود را کردیم که دست خالی برنگردیم و در نهایت هم به مدال برنز تیمی در کامپوند رسیدیم.

براتچی گفت: متاسفانه در روز مسابقات انفرادی هیچ کدام از کمانداران حال مساعدی نداشتند. این مشکل برای همه تیم‌ها پیش آمد و پزشک تیم کره‌جنوبی هم گفت که چند نفر از کماندارانشان دچار بیماری شدند. این اولین بار بود در مسابقاتی با این سطح پایین از میزبانی شرکت می‌کردم.

دارنده مدال برنز تیمی مسابقات قهرمانی آسیا افزود: از دو هفته آینده مسابقات انتخابی تیم ملی آغاز می‌شود و باید برای این مسابقات آماده شویم، بعد از آن هم کاپ آسیایی تایلند را پیش رو داریم.

وی تصریح کرد: دبیر کنفدراسیون آسیا در بنگلادش موقع صرف شام بالای میز ما آمد و گفت که کامپوند در بازی‌های آسیایی جاکارتا در بخش میکس و تیمی حضور خواهد داشت ولی در بخش انفرادی حضور نخواهد داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار