تا حالا پیروزی آسانی در لیگ والیبال نداشتیم

مرندی: در گروه مرگ قرار داریم؛ برای حفظ آبروی کشورمان وارد زمین خواهیم شد

لبیرو تیم والیبال بانک سرمایه گفت: علیرغم چیزی که به نظر می‌آید، هیچکدام از پیروزی‌های ما در لیگ برتر آسان به دست نیامده است.

سیامک مرندی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل شهرداری تبریز در هفته دهم لیگ برتر والیبال و کسب عنوان قهرمانی نیم فصل اظهار داشت: در لیگ امسال بازی آسان نداریم و همه تیم‌ها با انگیزه فراوان مقابل ما قرار می‌گیرند. تیم شهرداری تبریز نیز تا قبل از بازی با ما ۹ پیروزی متوالی داشت. بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و با شناخت خوبی که از حریف داشتیم،‌ این تیم را شکست دادیم.

او ادامه داد: ما ۱۰ پیروزی ۳ امتیازی در لیگ کسب کردیم ولی باید بگویم علیرغم چیزی که به نظر می‌آید، هیچکدام از این پیروزی‌ها آسان به دست نیامده است. کار ما در نیم فصل دوم، سخت‌تر نیز خواهد بود چون شناخت تیم‌ها از ما بیشتر و بهتر خواهد شد. امیدوارم با حفظ انسجام تیمی، قهرمان شویم.

لیبرو ملی پوش بانک سرمایه تصریح کرد: تیم بانک سرمایه در گروه مرگ مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان قرار گرفته‌ و همه حریفان ما قهرمانان لیگ کشورهای خود هستند. ما نیز تیم بانک سرمایه هستیم و برای حفظ آبروی کشورمان وارد زمین خواهیم شد.

تیم بانک سرمایه پس از کسب عنوان قهرمانی نیم فصل از ۲۱ تا ۲۳ آذر ماه در مسابقات قهرمانی باشگاه جهان در لهستان شرکت خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار