پرسپولیس بازهم قهرمان می‌شود

جعفری: گسترش فولاد فقط ۲۰ دقیقه مقابل ما خوب بازی کرد

هافبک تیم فوتبال سایپا اعتقاد دارد که در فصل جاری لیگ برتر بازهم تیم پرسپولیس قهرمان خواهد شد.

رضا جعفری با ابراز تأسف از شکست سایپا برابر گسترش فولاد به خبرنگار ورزشی اظها داشت: ما در این مسابقه محروم و مصدومان زیادی داشتیم و از طرفی بچه‌ها از لحاظ بدنی واقعاً خسته بودند. ما در بازی قبلی ۶۰ دقیقه با ۱۰ نفر بازی کردیم و این موضوع بازیکنان را خسته کرده بودیم. از طرفی گسترش فولاد هم فقط ۲۰ دقیقه در این مسابقه خوب بازی کرد و ما متأسفانه زور نداشتیم تا این باخت را جبران کنیم.

وی در مورد اینکه چرا سایپا در ۱۴ بازی قبلی از لحاظ امتیازگیری عملکرد خوبی نداشته است، گفت: تعداد باخت‌های ما کم است، ولی تا اینجا زیاد مساوی کرده‌ایم. کیفیت فنی سایپا خوب است و ما می‌توانیم در نیم‌فصل با اضافه‌کردن چند بازیکن شرایط خوبی داشته باشیم. ما وقتی مصدوم و محروم می‌دهیم دیگر جایگزین نداریم، ولی قطعاً شرایط سایپا در نیم‌فصل دوم تغییر می‌کند. الان هم اختلاف زیادی با تیم های بالای جدول نداریم و می‌توانیم با دو برد پیاپی به بالای جدول برسیم.

هافبک تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این پرسش که «امسال کدام تیم قهرمان لیگ برتر می‌شود؟»، تصریح کرد: به نظر من امسال باز هم پرسپولیس قهرمان می‌شود. برای آنها میزبانی یا میهمان بودن هیچ فرقی ندارد. پرسپولیسی‌ها بلد هستند چگونه نتیجه بگیرند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار