حریف آسیایی‌مان فواید زیادی برای‌مان خواهد داشت!

بازیکن مراکشی شالکه: ایران تیم سطح بالایی نیست و می‌توانیم شکستش دهیم/ حریف را دست‌کم نمی‌گیریم

لژیونر بوندس‌لیگایی تیم ملی فوتبال مراکش با اشاره به گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: ایران را نباید دست‌کم بگیریم.

، به نقل از سایت مراکشی المنتخب، امین حارث، بازیکن تیم فوتبال شالکه آلمان پس از قرار گرفتن تیم ملی کشورش در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و ایران گفت: این گروه بسیار قدرتمند و ناآرام‌کننده است. اسپانیا و پرتغال از بازیکنانی در سطح بسیار بالایی برخوردار هستند اما ایران این‌گونه نیست و این مسئله به ما اجازه می‌دهد تا بر آنها غلبه کنیم. ایران می‌تواند فواید زیادی برای گروه ما داشته باشد! البته نباید این تیم را دست‌کم بگیریم.

بازیکن تیم ملی فوتبال مراکش ادامه داد: نباید مدت طولانی به حریفان بیشتر از خودمان فکر کنیم. نباید از حریفان مراکش هراسی به راه دهیم. بنابراین باید به آنها احترام بگذاریم و به خوبی مهیای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شویم.

امین حارث در خاتمه خاطرنشان کرد: ما باید حریفان خود را به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم. حضور ما در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید مطابق انتظارات هواداران‌مان باشد. باید با اشتیاق بازی کنیم تا تمام فشارها را از پیش‌رو برداریم. فقط نباید حریفان خود را نادیده بگیریم، زیرا تاثیر منفی روی ما خواهد داشت.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش ۲۵ خرداد ماه سال ۱۳۹۷ در اولین بازی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه شهر سن پترزبورگ به مصاف هم خواهند رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار