به منظور حضور در جام جهانی ۲۰۱۷ تکواندو

شاگردان خلیفه راهی ساحل عاج شدند

تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران برای حضور در جام جهانی تکواندو ۲۰۱۷ شب گذشته (جمعه) ایران را به مقصد "آبیجان" ساحل عاج ترک کرد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات جام جهانی تکواندو به صورت تیمی و در سال ۲۰۱۷ به میزبانی «آبیجان» ساحل عاج و طی دو روز ۱۴ و ۱۵ آذرماه برگزار می‌شود. فدراسیون جهانی تکواندو از ۸ تیم در گروه زنان و ۸ تیم در گروه مردان برای شرکت در این رقابت‌ها دعوت کرده است که نام تیم ایران نیز در گروه مردان به چشم می‌خورد.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران برای حضور در این رقابت‌ها با ترکیب سروش احمدی، هادی تیران ولی پور، سید حسین احسانی، مهدی خدابخشی، سعید رجبی و عرفان ناظمی شب گذشته (جمعه) راهی ساحل عاج شد.

هدایت این تیم برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان مربی، رضا ایمان زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز باشد.

رقابت‌های جام جهانی به صورت تیمی برگزار می‌شود و هر تیم می‌بایست حداقل ۵ تکواندوکار داشته باشد یا ۶ تکواندوکار که یک ورزشکار بعنوان نفر ذخیره اعلام می‌شود (بعد از راند اول مسابقات می‌تواند جایگزین هریک از ۵ ورزشکار شود) و نفرات از یک تا پنج به ترتیب از سبک‌ترین به سنگین‌ترین وزن شماره گذاری خواهند شد.

در مجموع وزن ۵ ورزشکار در گروه مردان می‌بایست ۳۷۳ کیلوگرم یا کمتر باشد و وزن مجموع وزن ۵ تکواندوکار زن نیز باید ۳۱۸ کیلوگرم و یا کمتر باشد.

در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها مسابقات بین تیم‌های هر گروه برگزار می‌شود و در مرحله نیمه نهایی تا فینال از سیستم تک حذفی استفاده خواهد شد.

مسابقات جام جهانی G۲ است و به مقام اول، دوم، سوم و پنجم تیمی به ترتیب ۲۰، ۱۲، ۷.۲ و ۴.۳۲ امتیاز تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار