مطمئنم که مردم به ما افتخار خواهند کرد

کی‌روش: عقایدم را قبول ندارید اخراجم کنید

کارلوس کی‌روش حاضر نیست دست از انتقاد از عملکرد فدراسیون فوتبال ایران بردارد و می‌گوید که فدراسیون فوتبال اگر نظراتش را قبول ندارد اخراجش کند.

و به نقل از رویترز، کارلوس کی‌روش مقامات فوتبال ایران را برای برکنار کردن از سمت سرمربیگری تیم ملی این کشور در فاصله ۶ ماه مانده به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به چالش کشید و به آنها گفت اگر تحمل پذیرش عقایدش و انتقادات علنی او از عملکرد آنها در برپایی اردوهای تدارکاتی را ندارند می‌توانند اخراجش کنند.

کی‌روش ۶۴ ساله گفت: من اینجا هستم تا بگویم که ایران به اردوهای آماده‌سازی محلی ویژه‌ای نیاز دارد. برای من تهدیدها و اینکه تلاش کردند جلوی مرا بگیرند تا حرف نزنم، اهمیتی ندارد. هواداران ایران لیاقت اردوهای آماده‌سازی خاصی برای جام جهانی را دارند. باید تمرینات آماده‌سازی خاصی را پیاده سازی کنیم تا بتوانیم مایه افتخار و غرور مردم شویم. آنها (مسئولان) می‌توانند مرا اخراج کنند. برای من مهم نیست اما الان وقت آن است که نظرم را بگویم چون هواداران تیم ملی ایران لیاقتش را دارند و بازیکنان هم شایسته حمایت کامل هستند تا با آمادگی کامل به جام جهانی بروند.

وی درباره قرعه تیمش در جام جهانی ۲۰۱۸ هم گفت: قرعه بسیار هیجان‌انگیزی داریم و از این بهتر نمی‌شد. بازی کردن برابر اسپانیا، پرتغال و مراکش برای بازیکنان ما فرصت فوق‌العاده‌ای است تا نشان دهند که در چه سطحی هستند و اینکه لیاقت حضور در جام جهانی را داشته‌اند. مطمئنم که کارمان را خوب انجام خواهیم داد. ما مثل همیشه رقابت خواهیم کرد و مهم نیست که در هر بازی چه اتفاقی خواهد افتاد. مطمئنم که هواداران ما به این تیم افتخار خواهند کرد و از آن راضی خواهند بود. از جانب بازیکنان هم می‌توانم قطعاً بگویم که آنها برای بازی برابر پرتغال و اسپانیا و همچنین مراکش بسیار هیجان دارند چون این فرصتی بی‌نظیر و نادری برای بازیکنان ایران است که برابر چنین تیم‌ها و بازیکنان بزرگی قرار بگیرند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار