اطلاعی از حریفان تیم ملی ایران ندارم

قائمی: تمام تمرکز من روی لیگ و تیم بانک سرمایه است

بازیکن تیم بانک سرمایه گفت: اطلاعی از تیم‌های حاضر در مسابقات والیبال قهرمانی جهان ندارم و تمام تمرکز من روی لیگ و تیم بانک سرمایه است.

فرهاد قائمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره پیروزی تیمش مقابل شهرداری تبریز در هفته دهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم با تمرکز بالا در هر ست بازی را شروع کنیم و به پایان برسانیم. کار گروهی خوبی مقابل شهرداری تبریز ارائه کردیم که باعث پیروزی ما شد.

او ادامه داد: خوشحالم که این بازی مهم را بردیم. پیش از اینکه بازی‌ها شروع شود، تمرینات سختی را پشت سرگذشتیم، پس فکر نکنید که پیروزی‌های ما به راحتی به دست آمده است. همه بازیکنان،‌ متحمل سختی‌ها و فشار زیادی شدند  تا هر ۳ امتیاز بازی به سود ما رقم خورد. همه بازیکنان در شرایط ایده‌ال هستند و از این هم بهتر خواهیم شد.

قائمی گفت: ما هدف بزرگی را در نظر داریم و برای رسیدن به این هدف باید مسیر دشواری را نیز طی کنیم. مطمئن هستم با تلاشی که بازیکنان می‌کنند به هدف خود خواهیم رسید.

دریافت کننده تیم ملی ایران در مورد گروه‌بندی ایران در مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: من حتی اطلاعی از تیم‌های حاضر در مسابقات ندارم. تمام تمرکز من روی لیگ و تیم بانک سرمایه است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار