سپاهان ما را وادار به عقب‌نشینی کرد

دلفی: به دنبال یک جایگاه آبرومندانه در جدول لیگ برتر هستیم

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان تاکید کرد که آبی‌پوشان اهوازی به دنبال یک جایگاه آبرومندانه در جدول رده‌بندی لیگ برتر هستند.

یونس دلفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره تساوی تیمش برابر سپاهان و اینکه آنها با خوش‌شانسی یک امتیاز در اصفهان گرفتند، گفت: ما قبل از بازی با پیکان با خودمان عهد بسته بودیم که در سه بازی پایانی، شکست نخوریم. در همین بازی با سپاهان هم فقط برای پیروزی به میدان رفته بودیم، ولی شرایط به گونه‌ای رقم خورد که سپاهان ما را وادار به عقب‌نشینی کرد. آنها فرصت‌های خوبی داشتند و قبول دارم که ما کمی خوش‌شانس بودیم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه افزود: ما اصلاً قصد نداشتیم عقب بکشیم، ولی به‌هرحال سپاهان میزبان بود و می‌خواست به گل برسد. آنها چند فرصت خوب را از دست دادند، ولی یک گل به ما زدند. با این حال ما امید نشدیم و توانستیم در نهایت بازی را به تساوی بکشیم.

وی با اشاره به وضعیت استقلال خوزستان بعد از تغییرات مدیریتی اظهار داشت: تیم ما حالا مالک دارد و بچه‌ها انگیزه و روحیه زیادی دارند تا شرایط بهتری در تیم به وجود بیاید. آقای موسوی هم قول داده است که مشکلات برطرف شود. امیدوارم بازیکنان ما در ادامه بازی‌ها از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی باشند و نتایج خوبی کسب کنیم.

دلفی در پاسخ به این پرسش که «استقلال خوزستان در نیم‌فصل دوم دنبال چه جایگاهی است؟»، تصریح کرد:‌ از حالا نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. ما که شرایط لازم برای قهرمانی یا کسب سهمیه را نداریم. هدف‌مان این است که یک جایگاه آبرومندانه در جدول به دست بیاوریم. ما باید خودمان را در جدول بالا بکشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار