از نظر ایران،‌ این گروه مرگ است

نامجومطلق: قرعه ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ از این بدتر نمی‌شد

پیشکسوت فوتبال کشورمان اعتقاد دارد تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ گروه بسیار سختی افتاده و شانس کمی برای صعود دارد.

مجید نامجومطلق در گفت‌وگو با خبرنگار ورزرشی درباره هم‌گروهی تیم ملی کشورمان با اسپانیا،‌ پرتغال و مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: این گروه از نظر ایران،‌ گروه مرگ است. تیم‌های بسیار قدرتمندی در گروه ما قرار دارند و گروه از این بدتر نمی‌شد. هم‌گروهی با پرتغال در سید یک نرمال است و امکان داشت با برزیل یا تیم‌های قدرتمند دیگر روبه‌رو می‌شدیم.

وی ادامه داد: در سید دو هم به قوی‌ترین تیم یعنی اسپانیا برخورد کردیم که از این بدتر اصلاً امکان نداشت. در سید چهار هم با وجود اینکه می‌گویند مراکش تیم ضعیفی است،‌ اما من چند بازی این تیم را دیده‌ام، آنها بسیار قدرتمند هستند. اگر خوش‌شانس بودیم با پاناما روبه‌رو می‌شدیم و شانس پیروزی برابر این تیم را هم داشتیم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در ادامه با تأکید بر اینکه به نظر ما ایران در گروه مرگ قرار دارد گفت: شاید این گروه از نظر پرتغال و اسپانیا راحت هم باشد، اما اگر نگاه کنیم گروه برزیل سخت‌ترین گروه جام جهانی است.

نامجومطلق در پاسخ به این پرسش که دیگر نباید شانسی برای صعود ایران قائل باشیم خاطرنشان کرد: با تیم‌های بسیار قدرتمندی هم‌گروه شده‌ایم و امیدوارم مراکش را در دیدار اول شکست دهیم و تا روز آخر شانس صعود داشته باشیم. در غیر اینصورت بازی‌های ما تشریفاتی خواهد شد و دیگر خوب نیست. در فوتبال ممکن است هر اتفاقی بیفتد. امیدوارم هر چقدر در قرعه‌کشی خوش‌شانس نبودیم،‌ حداقل در مسابقات خوش‌شانس باشیم اگر چه شانس ما برای صعود بسیار بسیار کم است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار