کعبی: ایران در گروه مرگ افتاد، مراکش از پرتغال هم قوی‌تر است

وبسایت رسمی توپ -  مدافع سابق تیم ملی گفت:ایران در گروه مرگ افتاده و من معتقدم مراکش از پرتغال هم قوی تر است.

به گزارش وبسایت توپ ، حسین کعبی که سابقه حضور در جام جهانی با تیم ملی فوتبال ایران و بازی مقابل پرتغال را در کارنامه دارد در خصوص قرعه تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: گروه و قرعه بسیار سختی نصیب فوتبال ایران شد و به نظرم بازی با مراکش بسیار بازی سختی خواهد بود و من گروه ایران را گروه مرگ و سخت می‌بینم.

وی افزود: عربستان در راحت‌ترین گروه ممکن افتاده و هر چه قرعه‌کشی را بالا و پایین می‌کنم گروه بسیار سختی برای تیم‌های آسیایی نمی‌بینم. نه به آن چند سال پیش که گروه تقریبا آسانی نصیب ما شد نه به امسال که واقعا بزرگان فوتبال دنیا همگروه ما شدند. من مراکش را حتی از پرتغال هم قوی‌تر می‌دانم و البته برای تیم میل در دیدار با اسپانیا آرزوی موفقیت می‌کنم چون اسپانیا مقابل هر تیمی که بازی می‌کند کمتر از چند گل نمی‌زند و دیدید که مقابل ایتالیا چه فوتبالی بازی کرد و آن تیم را له کرد. من دوست داشتم تیم ملی کشورمان با تیم‌های آمریکایی جنوبی بازی کند .

کعبی که سابقه بازی مقابل لوییز فیگو و تیم ملی پرتغال را دارد در خصوص دیدار ایران و پرتغال در جام جهانی گفت: آن زمانی که ما بازی می‌کردیم پرتغال نفرات اسمی زیادی داشت و بازیکنانی مثل دکو، فیگو و رونالدو در آن تیم بازی می‌کردند.در حال حاضر به جز رونالدو و پپه بازیکن اسمی زیادی در این تیم حضور ندارد.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم ملی که شاگرد کی‌روش هستند قطعا در مسابقه ایران و پرتغال باید سر سرمربی تیم ملی را بالا بگیرند و کاری کنند که او پرچمش بالا باشد به خصوص که ما ایرانی‌ها احساساتی هستیم و طبعا اگر بازی انگیزه‌ای باشد ایرانی‌ها در اینگونه مسابقات کم نخواهند گذاشت.

کعبی در پایان صحبت‌هایش به فارس گفت: پا قدم نکونام و منتظری برای قرعه‌کشی تیم ملی خوب بود و فکر می‌کنم با حضور آنها بود که چنین قرعه‌ای نصیب تیم ملی شد ( با خنده).

 

 

فارس

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار