دوئل گل‌نخورها؛ آمار مراکش بهتر از تیم کی‌روش

وبسایت رسمی توپ - آسانترین تیم ایران در گروه مرگ باید تیمی باشد که از سید چهار آمده. تیمی که شاید قبل از قرعه‌کشی تصور بر این بود که سه امتیاز این بازی را که بدست خواهیم آورد. تصوری که بعد از قرعه‌کشی با کمی شک و تردید همراه شده است. مراکش تیمی نیست که بشود به صورت قطعی از شکست آن صحبت کرد.

به گزارش وب‌سایت نود، مراکش با شرایطی مشابه تیم ملی ایران به جام‌جهانی راه پیدا کرده است. تیمی که با اتکا به اقتدار دفاعی و کلین‌شیت توانست نام خودش را در میان ۳۲ تیم حاضر در روسیه ثبت کند. این تیم حتی از تیم ملی ایران هم بهتر عمل کرد و بدون گل خورده و با ۱۲ امتیاز از شش بازی به جام جهانی صعود کرد. در کل تیم‌های آفریقایی در این دوره در فاز دفاعی شرایط بسیار خوبی داشتند و آمارهای فوق‌العاده‌ای از خود به جای گذاشتند و مراکش در این میان یکی از بهترین‌ها بود.

بن عطیه و اشرف حکیمی مدافعان مراکش هستند که به ترتیب در یوونتوس و رئال مادرید بازی می‌کنند. البته اشرف حکیمی مدافع فیکس رئال نیست اما در فصل جدید زیدان او را در چند بازی در ترکیب اصلی قرار داده است. با این حال مراکش با این مدافعان لژیونرش توانسته عدد صفر را مقابل گل‌های خورده این تیم ثبت کند.

حالا دو تیم دفاعی با استراتژی‌های تقریبا یکسان در اولین بازی خود در جام‌جهانی باید در ۲۵ خردادماه به مصاف همدیگر بروند و احتمالا یکی از دفاعی‌ترین بازی‌های گروه را برگزار کنند.

 

۳۰۳۸۸

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار