مهدوی‌کیا: حضور کی روش می تواند حماسه خلق کند

قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امروز (جمعه) عصر برگزار شد و تیم‌ها حریفان خود را شناختند. تیم ملی فوتبال ایران با اسپانیا، پرتغال و مراکش هم‌گروه شد.

به گزارش "توپ"، مهدی مهدوی کیا که یکی از مهمانان فیفا در این برنامه بود، پس از قرعه‌کشی نسبت به این گروه واکنش نشان داد گفت: «شاید این بدترین گروهی بود که در آن قرار گرفتیم آن هم با اسپانیا و پرتغال قهرمان اروپا، اما برای فوتبال دوستان ایرانی که دوست داشتند با تیم های بزرگ همگروه شویم اتفاق خوبی رخ داد. در این قرعه دانمارک کار ما را خراب کرد و باعث شد تا با اسپانیا و پرتغال همگروه شویم.»

 

مهدوی کیا گفت:«با این قرعه هیجان جام جهانی برای ما بیشتر شد. ما تا کنون با اسپانیا دیدار نکردیم و می تواند جذاب باشد. اما سابقه بازی برابر پرتغال را داریم و کی روش هم شناخت خیلی خوبی از این تیم دارد. مراکش هم تیم خوبی است و اینکه اولین دیدارمان با آنهاست می تواند از لحاظ روحی بازیکنان ما را برای دیدار برابر اسپانیا و پرتغال آماده کند. اما نباید مراکش را دست کم بگیریم. آنها تیم خوبی هستند و پس از چند سال به جام جهانی بازگشتند.»

 

کاپیتان اسبق تیم ملی در پایان گفت:«حضور کی روش می تواند حماسه خلق کند و پرتغال را شکست دهد. برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.»

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار