واکنش معاون نخست‌وزیر به قرعه روس‌ها

ویتالی موتکو، معاون نخست‌وزیر روسیه به گروه‌بندی تیم ملی کشورش در جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال واکنش نشان داد.

، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، ویتالی موتکو پس از پایان مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ در جمع خبرنگاران گفت: گروه روسیه برابر است و تمام تیم‌ها از شانس صعود برخوردار هستند. اروگوئه تیم جدی و سطح بالایی است. مصر هم تیم بسیار قدرتمندی است که صلاح را در اختیار دارند. از عربستان چیز زیادی نمی‌دانیم اما باید خودمان را مهیا کنیم.

معاون نخست‌وزیر روسیه و رئیس کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ادامه داد: ما تیم خوبی را در اختیار داریم اما باید مصمم باشیم و همه چیز در جام جهانی ۲۰۱۸ به خودمان بستگی دارد.

موتکو در خاتمه اظهار داشت: تمام شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ فرصت تماشای بهترین بازیکنان جهان را دارند. ما اجازه دادیم تا اهالی رسانه به صورت رایگان میان شهرهای میزبان انتقال پیدا کنند. حداکثر شرایط مطلوب را برای رسانه‌ها همانند جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه ایجاد می‌کنیم.

همچنین الکساندر سوروخین، مدیر اجرایی کمیته روسی سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ گفت: گروه‌بندی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هیچ‌گونه لبه خشنی ندارد و برابر هستند. انتظار می‌رفت که گروه‌های خوبی باشند و قدرت‌ها در شهرهای میزبان به خوبی تقسیم شوند.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار