فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ - ساحل عاج

هادی‌پور و عاشورزاده رقبای خود را شناختند

با انجام وزن کشی اوزان ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان و ۴۹- و ۶۷+ کیلوگرم زنان و پس از مراسم قرعه‌کشی رقیبان ۲ نماینده کشورمان در روز نخست مرحله فینال مسابقات گرندپری مشخص شدند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ با حضور ۱۶ تکواندوکار برتر (هر وزن دو نماینده از هر کشور) براساس آخرین رنکینگ اعلام شده از ساعت ۱۲:۳۰ فردا (شنبه - ۱۱ آذرماه) به وقت تهران و طی دو روز در "آبیجان" ساحل عاج برگزار می‌شود تا در نهایت مدال آوران ۴ وزن ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم در گروه مردان و ۴ وزن ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ گیلوگرم زنان مشخص و معرفی شوند.

بر اساس برنامه اعلامی از سوی فدراسیون جهانی، فردا (شنبه – ۱۱ آذرماه) و در روز نخست این رقابت‌ها، پیکارهای اوزان ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان و ۴۹- و ۶۷+ کیلوگرم زنان برگزار می‌شود و در روز پایانی نیز مبارزات اوزان ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۵۷- و ۶۷- کیلوگرم زنان انجام خواهد شد.

امروز (جمعه) و پس از انجام وزن‌کشی و مراسم قرعه کشی چهار وزن روز نخست رقابت‌ها، حریفان آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده مشخص شدند.

در وزن اول المپیکی (۵۸- کیلوگرم)، فرزان عاشورزاده در اولین مبارزه به مصاف «مکس کاتر» انگلیسی می‌رود در صورت برتری رو در روی برنده دیدار استرالیا و ایران (آرمین هادی‌پور) قرار می‌گیرد.

آرمین هادی‌پور دیگر نماینده کشورمان در این وزن در نخستین گام باید با «صفوان خلیل» تکواندوکار با سابقه استرالیایی که از سال ۲۰۰۲ تاکنون حضور در میادین بسیاری را تجربه کرده و مدال های بسیاری را بدست آورده، مبارزه کند. او در ادامه برابر برنده پیکار انگلیس و ایران (فرزان عاشورزاده) قرار می‌گیرد.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی، علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز است.

مسابقات فینال گرندپری G۸ است و به نفر اول هر وزن ۸۰ امتیاز، نفر دوم ۴۸ امتیاز و نفر سوم ۲۸.۸ امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار