واکنش سلطانی‌فر به همگروهی ایران با اسپانیا و پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸

وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی فوتبال ایران در بزرگترین رویداد ورزشی جهان بعد از المپیک به میدان می‌رود و هر چند در گروه سختی قرار گرفته‌ایم، ولی امیدوارم تیم ایران بهترین نتیجه را در بین تیم‌های آسیایی بگیرد.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر درباره گروه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: همگروهی با بزرگان فوتبال جهان نظیر اسپانیا و پرتغال فرصت بسیار خوبی برای رویارویی فوتبال ایران و نمایش شایسته توان بهترین تیم آسیایی است.

وی ادامه داد: تیم ایران در مرحله انتخابی جام جهانی بدون شکست یکی از بهترین‌ها بود و امیدوارم در مرحله نهایی جام جهانی هم با قدرت، توان فوق‌العاده فوتبال ایران را به نمایش بگذاریم.

سلطانی‌فر عنوان کرد: خوشبختانه اولین بازی ما در مقابل مراکش است و امیدوارم با کسب نتیجه‌ای مناسب به مصاف دو تیم دیگر گروه برویم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تدارک وسیع فدراسیون فوتبال و حمایت وزارت ورزش و دولت از برنامه‌های فدراسیون و تیم ملی گفت: بهترین تدارکات و بازی‌های دوستانه را تا قبل از شروع جام جهانی روسیه برای تیم ملی و دفاع از هویت و حیثیت فوتبال ملی در نظر خواهیم گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار