با هدف حضور در رقابت‌های تنیس غرب آسیا - کیش

نوجوانان در آخرین مرحله اردوی آماده سازی شرکت می‌کنند

نوجوانان ملی‌پوش آخرین مرحله اردوی آماده‌سازی خود را جهت حضور در رقابت‌های غرب آسیا برپا می‌کنند. ‌

  وبه نقل از سایت فدراسیون تنیس، بنا بر درخواست سرمربیان تیم های ملی تنیس زیر ۱۳ سال پسران و دختران کشورمان مرحله پایانی اردوی آماده سازی تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی غرب آسیا در تهران تشکیل می شود.

نفرات حاضر در اردوی آماده سازی از تاریخ ۸ لغایت ۱۵ در مرکز ملی تنیس ایران ( باشگاه تنیس استقلال تهران)  و زمین های تنیس آپت مجموعه ورزشی انقلاب تمرینات خود را پیگیری می کنند.

در بخش دختران ، مشکات الزهرا صفی ، فاطمه السادات زنجانی ،  درسا چراغی، ماندگار فرزامی از تهران و در بخش پسران یونس طلاور از اصفهان ، سامان رضائیان از فارس،  آریو جوادی و آرتین نظری از تهران به این مرحله از اردو دعوت شدند.

مسابقات تنیس زیر ۱۳ سال غرب آسیا از ۱۸ آذر ماه آغاز و تنیسورهای نوجوان در دو بخش دختران و پسران به مدت ۲ هفته با هم مسابقه می دهند.

در این دوره از رقابت ها هر کشور می تواند  با ۴ بازیکن در این دوره از رقابت ها حضور پیدا کند و ایران نیز به عنوان میزبان با ۸ تنیسور در بازیها شرکت می کند.

فدراسیون تنیس کشورمان از کشورهای لبنان، سوریه، اردن، عربستان، بحرین، یمن، عراق، افغانستان، قطر ، عمان، امارات و کویت برای حضور در این رقابت ها دعوت کرد.

شهرزاد شیخ صراف و آقای تونی آندروایچ به عنوان سرمربی و عباس خیلتاش به عنوان مدیر فنی در تیم های ملی حضور دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار