برای بازگشت من به تیم ملی توافقاتی صورت گرفت

شمسایی: ۹۰ درصد از شانس قهرمانی برای مس و ۱۰ درصد برای ما و گیتی پسند است

سرمربی تیم فوتسال تأسیسات دریایی معتقد است تیم مس سونگون شانس بسیاری زیادی نسبت به تیم‌های دیگر برای قهرمانی در لیگ برتر دارد.

وحید شمسایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره تساوی یک - یک تأسیسات دریایی مقابل شهروند ساری در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: بازی سنگینی‌ بود. بازی مقابل نزدیک به پنج هزار هوادار جو سنگینی دارد. هر دو تیم در این مسابقه به دنبال برد بودند و بازیکنان هم بازی خوبی خوبی انجام دادند، اما در نهایت نتیجه مساوی شد. 

وی در مورد اینکه تیمش در ثانیه‌های پایانی یک پنالتی را از دست داده و اگر آن توپ گل می‌شد،‌ تأسیسات در این دیدار به برتری می‌رسد، تصریح کرد: این روند زندگی است، در این بازی تیم حریف هم چند فرصت خوب داشت که گل نشد. بازیکنان تلاش خودشان را کردند و تا لحظه آخر بازی جذابی را شاهد بودیم. اگر این دیدار در هفته پنجم یا ششم برگزار می‌شد، نتیجه تساوی خوب بود،‌ اما الآن چون ما به برد نیاز داریم،‌ این نتیجه ناراحت‌کننده است. همانطور که گفتم هر دو تیم در این بازی دنبال سه امتیاز بودند، ضمن اینکه حریف تاکنون در زمین خودش شکست نخورده بود و در این بازی هم تلاش می‌کرد تا رکورد خودش را حفظ کند. 

بیشتر بخوانید:
جلسه ساکت و شمسایی برای حفظ رکورد آقای گلی جهان

«باتوجه به اینکه فقط هفت هفته به پایان لیگ برتر باقی‌مانده است،‌ آیا امیدوارید بتوانید فاصله هشت امتیازی خود را با صدر جدول جبران کنید؟» سرمربی تیم تأسیسات در پاسخ به این پرسش گفت: این کار خیلی سخت است. هفته گذشته هم با اینکه اختلاف امتیازمان با صدر جدول کمتر بود، گفتم که کار بسیار دشواری داریم. تیم مس از ابتدای لیگ در صدر جدول بوده و این نشان از قدرت و قابلیت قهرمانی این تیم دارد. ما تمام تلاش‌مان را تا آخرین لحظه انجام خواهیم داد،‌ اما کار خیلی خیلی سختی داریم. 

شمسایی در ادامه خاطرنشان کرد: ۹۰ درصد شانس قهرمانی برای مس است و ۱۰ درصد باقی‌مانده هم بین ما و گیتی‌پسند تقسیم می‌شود. هفت هفته خیلی زمان زیادی نیست،‌ اما بازی‌های سختی باقی مانده است.

آقای گل فوتسال جهان درباره جلسه‌ای که با محمد رضا ساکت دبیر کل فدارسیون فوتبال برای عوت مجدد به تیم ملی داشته است،‌ به تسنیم گفت: در این جلسه توافقاتی از سمت فدراسیون و باشگاه تأسیسات صورت گرفت تا چند بازی با تیم‌های دیگر تدارک دیده شود. فعلاً این موضوع متوقف شد تا ساکت به روسیه سفر کند و بعد از بازگشت به ایران، دوباره جلسه‌ای با حضور کادرفنی تیم ملی، امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال و اعضای هیئت مدیره باشگاه تأسیسات برگزار و تاریخی در نظر گرفته شود تا چند تیم برای برگزاری بازی دوستانه دعوت شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار