ماجرای فوتسالیست‌ها ربطی به باشگاه ندارد

واعظ آشتیانی: نژادفلاح از امتیاز استقلال استفاده کرد؛ من بازیکنان تیم فوتسال را ندیدم

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال نسبت به شکایت بازیکنان تیم فوتسال از این باشگاه به AFC واکنش نشان داد.

امیر واعظ آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره گزارش منتشر شده در این خبرگزاری مبنی بر شکایت بازیکنان یک تیم فوتسال از این باشگاه به AFC در ، اظهار داشت: یک قرارداد در آن تیم پیدا کنید که امضای مدیران مجاز باشگاه استقلال در آن باشد. کدام جلسه بوده که من، آقای نژادفلاح و بازیکنان در آن حضور داشتیم که الان صورت جلسه ندارد؟

وی افزود: از تیم فوتسالی که نژادفلاح جمع کرده، یک نفر را هم ندیدم و نمی‌شناسم. نژادفلاح فقط از امتیاز باشگاه استقلال استفاده کرده است. این دعوای شخصیت حقوقی است، نه شخصیت حقیقی. نژادفلاح باید پاسخ بدهد، این موضوع چه ربطی به استقلال دارد؟ اصلاً اگر این موضوع هم درست باشد، کدام احضاریه برای باشگاه استقلال رفته که بخواهند پاسخ بدهد؟ من نه با بازیکنان دیدار داشتم و نه قراردادی با امضای مجاز مدیران برای بازیکنان وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

اقدام  ۲ استقلالی علیه این باشگاه در AFC

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال ادامه داد: همه تعهدات با شخص نژادفلاح است. اگر استیفای حقوقی (گرفتن حق) در کار باشد، از شخص نژادفلاح انجام می‌شود، نه از باشگاه استقلال. ایشان در همان زمان متعهد شده که همه تعهدات مربوط به تیم فوتسال بر عهده اوست، این نامه در باشگاه استقلال موجود است. نکته جالب‌تر اینکه بازیکنان هم می‌دانستند  نژادفلاح باید پول‌شان را پرداخت کند، چون طرف قرارداد آنها نژادفلاح بود. در آن مقطع نژادفلاح فقط از امتیاز باشگاه استقلال استفاده کرد و اگر اشتباه نکنم نام تیمش هم استقلال هشتگرد بود.

واعظ آشتیانی خاطرنشان کرد: بازیکنانی که ادعا می‌کنند نشستی با ما داشتند و در آن نشست به آنها گفته شده که اگر آقای نژادفلاح پول‌شان را پرداخت نکند، باشگاه استقلال متعهد به پرداخت خواهد شد، تاریخ جلسه را ارائه بدهند. بنده هیچ‌کدام از بازیکنانی که آقای نژادفلاح با آنها قرارداد بسته بودند را ندیدم؛ یعنی اصلاً بنا نبود که ببینم، چون کاری به آن بازیکنان و آن تیم نداشتم.

بیشتر بخوانید:

انگار‌نه‌انگار که بازیکن استقلال بودم

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار