انگیزه بالایی برای موفقیت در مسابقات مسترز دارم

ملایی: مسابقات مسترز جودو از لحاظ سطح فنی از المپیک و جهانی چیزی کم ندارد

دارنده نشان برنز مسابقات جهانی مجارستان گفت: مسابقات مسترز روسیه با حضور بهترین‌های دنیا در هر وزن برگزار می‌شود و از لحاظ سطح فنی چیزی از مسابقات المپیک و جهانی کم ندارد.

خبرنگار ورزشی ، اواخر آذرماه مسابقات جودو مسترز روسیه با حضور ۱۶ نفر برتر رنکینگ جودو دنیا برگزار خواهد شد و سعید ملایی، نماینده جودو ایران به دلیل حضور در  رتبه دوم رنکینگ وزن ۸۱- کیلوگرم مجوز حضور در این رقابت‌ها را کسب کرده است.

سعید ملایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط خود اظهار داشت: بعد از بازگشت از مسابقات گرندپری هلند با وجود آسیب دیدگی خفیفی که داشتم، تمرینات خود را برای حضور در مسابقات مسترز آغاز کردم. در این مدت طبق برنامه جلو رفتم و تقریبا از شرایط خوبی برخوردار هستم.

وی تصریح کرد: اولویتم برای حضور در هر مسابقه‌ای داشتن شرایط بدنی آماده است که خدا را شکر در حال حاضر از وضعیت بدنی خوبی برخوردار هستم. قطعا تا زمان اعزام به مسابقات مسترز به سطح آمادگی مدنظرم دست پیدا خواهم کرد و با شرایط خوب در این رویداد حاضر می‌شوم.

دارنده نشان برنز آخرین مرحله مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۷ در خصوص عدم حضورش در آخرین مرحله مسابقات گرند اسلم در سال جاری میلادی در توکیو، عنوان کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر در رتبه دوم رنکینگ وزن ۸۱- کیلوگرم قرار دارم به مسابقات مسترز که از لحاظ سطح فنی بسیار سنگین است، دعوت شدم. با توجه به حضور در مسابقات مسترز به تشخیص کادرفنی به مسابقات گرند اسلم اعزام نشدم تا بتوانم برای حضور در مسابقات روسیه که با فاصله کمی از مسابقات توکیو برگزار می‌شود، آماده شوم.

ملایی در خصوص سطح فنی مسابقات مسترز خاطر نشان کرد: این مسابقات با حضور بهترین‌های دنیا در هر وزن برگزار می‌شود و از لحاظ سطح فنی چیزی از مسابقات المپیک و جهانی کم ندارند. این رویداد از لحاظ سطح فنی و نوع جوایز در بالاترین سطح جودو دنیا قرار دارد و امیدوارم بتوانم در این مسابقات نیز به نتایج خوبی دست پیدا کنم. از انگیزه بالایی برای موفقیت در مسابقات مسترز برخوردار هستم و امیدوارم به نتیجه خوبی دست پیدا کنم. همچنین برای سه نماینده جودو ایران در مسابقات گرند اسلم توکیو آرزوی موفقیت می‌کنم.

بیشتر بخوانید: آنالیز محمد منصوری از عملکرد ملی‌پوشان جودو در مسابقات گرند پری هلند

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار