لیگ NBA

کلیولند برد، جیمز اخراج شد

هزار و هشتاد و دومین بازی جیمز در NBA، شب خاصی برای او بود چون او برای نخستین بار در دوران ورزش حرفه‌ای خود از زمین اخراج شد.

، در دیدارهای صبح امروز (چهارشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا،  تیم کلیولند کاوالیرز با ۲۱ امتیاز، ۱۲ ریباند، ۶ پاس گل و ۵ توپ‌ربایی لبران جیمز مقابل میامی هیت به پیروزی رسید.

هزار و هشتاد و دومین بازی جیمز در NBA، شب خاصی برای او بود چون او برای نخستین بار در دوران ورزش حرفه‌ای خود از زمین اخراج شد. او در فاصله یک دقیقه و ۵۹ ثانیه مانده به پایان کوارتر سوم، به سمت سبد شوت زد ولی معتقد بود که روی او خطا انجام شده است. فوق ستاره کلیولند شروع به بحث با «کِین فیتزجرالد» داور بازی و داور نیز او را از زمین اخراج کرد.

جیمز بعد از این بازی گفت: من تا کنون هرگز از زمین بازی اخراج نشده بودم ولی همیشه می‌گویند که برای هر چیزی یک شروع وجود دارد. امشب نیز شبی بود که من برای نخستین بار اخراج شدم.

شایعاتی نیز مطرح بود که جیمز در هنگام اخراج از زمین با داور بازی درگیری فیزیکی هم پیدا کرده است اما دپارتمان روابط عمومی باشگاه کلیولند رسماً اعلام کرد که جیمز هیچگونه تماسی با فیتزجرالد نداشته است.

جیمز بعد از بازی به خبرنگاران گفت: من چیزهایی را به دارو گفتم که باید می‌گفتم ولی او مرا به رختکن فرستاد. مهمترین چیز برای من پیروزی در این بازی بود که به آن رسیدیم.

کِین فیتزجرالد نیز درباره تصمیم خود چنین توضیح داد: تصمیم اخراج جیمز به چند دلیل گرفته شد. او به سمت من برگشت، مشتش را به من نشان داد، مرا هل داد و کلمات رکیکی را در گوش من گفت.

طبق قوانین NBA، هر خطای فنی، ۱۰۰۰ دلار جریمه دارد.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

میامی ۹۷ – کلیولند ۱۰۸
فینیکس ۱۰۴ – شیکاگو ۹۹
واشنگتن ۹۲ – مینه سوتا ۸۹
میلواکی ۱۱۲ – ساکرامنتو ۸۷
دنور ۷۷ – یوتا ۱۰۶

در پایان دیدارهای امروز، تیم‌های بوستون سلتیکس  و دیترویت پیستونز صدرنشین کنفرانس شرق و تیم‌های هیوستون راکتس و گلدن استیت وریرز در صدر کنفرانس غرب هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار