جام جهانی ۲۰۱۸| فروش ۷۴۲ هزار بلیت‌ و آغاز فروش بلیت‌های ویژه روس‌ها

فیفا تاکنون بیش از ۷۴۲ هزار بلیت دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ را به هواداران فوتبال فروخته و فروش بلیت‌ نوع چهارم ویژه روس‌ها نیز در مرحله بعدی عملی خواهد شد.

، به نقل از سایت اسپورتس روسیه، فروش بلیت‌های نوع چهارم دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸  که مختص شهروندان روسیه است از تاریخ ۵ دسامبر سال جاری میلادی (۱۶ آذر)  آغاز خواهد شد.

در مرحله اول فروش بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که از ۲۳ شهریور ماه گذشته در سایت رسمی فیفا آغاز شده بود و تا ۷ آذر به طول انجامید  بیش از ۷۴۲ هزار عدد به فروش رفته است. مرحله دوم فروش بلیت‌ها نیز در ۲ دوره زمانی از تاریخ ۱۴ آذر تا ۱۱ بهمن سال جاری و ۲۲ اسفند تا ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ توسط فیفا صورت خواهد گرفت. فیفا در صورت دریافت تقاضای بیشتر از موجودی بلیت‌ها اقدام به قرعه‌کشی می‌کند.

هواداران فوتبال در روسیه نیز می‌توانند در مرحله دوم فروش بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ درخواست بلیت نوع چهارم را در سایت رسمی فیفا ثبت کنند. این نوع از بلیت‌ها ویژه شهروندان روسیه است که از قیمت کمتری نسبت به سایر بلیت‌ها برخوردار است.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ با حضور ۳۲ تیم از جمله ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار