به شدت نگران شرایط تیم‌مان هستیم

سیف‌اللهی: بیش از حد امتیاز از دست داده‌ایم و باید پدیده را شکست دهیم

هافبک تیم فوتبال مشکی‌پوشان تأکید کرد که تیمش در هفته چهاردهم محکوم به شکست دادن پدیده است.

روح‌الله سیف‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی با اشاره به شرایط بحرانی مشکی‌پوشان گفت: متأسفانه وضعیت خوبی نداریم و خودمان از این شرایط به شدت نگران هستیم. ما در ۱۳ بازی فقط هشت امتیاز گرفتیم و بیش از حد امتیاز از دست داده‌ایم. اگر در بازی‌های آینده خوب امتیاز جمع نکنیم قطعاً کارمان سخت‌تر خواهد شد و دوباره خطر سقوط به جان تیم‌مان خواهد افتاد.

وی در واکنش به اینکه خیلی‌ها سیاه‌جامگان را جزو گزینه‌های اصلی سقوط به لیگ دسته اول می‌دانند، اظهار داشت: آنهایی که چنین نظری دارند به‌هرحال به جایگاه تیم ما در جدول نگاه می‌کنند. ما اصلاً خوب نتیجه نگرفتیم و باید شرایط‌مان را خیلی زود تغییر بدهیم. در دو بازی پایانی که در نیم‌فصل اول انجام می‌دهیم حتماً باید پدیده و پارس جنوبی را شکست بدهیم.

سیف‌اللهی در پاسخ به این پرسش که مشکل مشکی‌پوشان چیست، تصریح کرد: من بازیکن هستم و در این زمینه باید کادر فنی صحبت کند. نمی‌دانم چرا نتیجه نمی‌گیریم، ولی امیدوارم از این شرایط بیرون بیاییم. پیروزی در دربی مشهد و شکست دادن پدیده بی‌نهایت برای ما مهم است و امیدوارم این بازی را ببریم تا شرایط‌مان بهتر شود. ما باید در این بازی پیروز شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار