در فاصله ۲۴ ساعت تا مراسم AFCAwards۲۰۱۷

کنفرانس خبری مرد سال آسیا در بانکوک

از دقایقی دیگر در یکی از مجلل ترین هتل های شهر بانکوک سه کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن سال آسیا در کنفرانس خبری حضور خواهند داشت.

به گزارش "توپ"، در فاصله ۲۴ ساعت تا مراسم AFCAwards۲۰۱۷ که این بار به میزبانی شهر بانکوک در تایلند برگزار خواهد شد کنفرانس خبری گزینه های نهایی مرد سال آسیا در نشستی مطبوعاتی با حضور نمایندگان رسانه های گروهی به سئوالات پیرامون این انتخاب پاسخ خواهند داد.

 


بنا به اعلام مسئولان برگزاری این مراسم سالن اجتماعات هتل Grand Hyatt Erawan شهر بانکوک از دقایقی دیگر شاهد برگزاری نشست مطبوعاتی عمر عبدالرحمان(امارات) عمر الخریبین(سوریه) و وو لی (چین) خواهد بود، سه بازیکنی که در فهرست نهایی کاندیداهای کسب عنوان مرد برتر سال ۲۰۱۷ قاره کهن قرار گرفته اند.

 


در حال حاضر گردهمایی سران فوتبال در قاره آسیا به میزبانی هتل در حال برگزاری است و در کنار آن نشست اکسکو برگزار خواهد شد تا تصمیمات مهمی برای آینده فوتبال آسیا اتخاذ شود. بانکوک به عنوان میزبان امسال انتخاب مراسم بهترین های قاره کهن امروز و فردا به پایگاه اصلی اتفاقات فوتبالی قاره کهن تبدیل خواهد شد چون بسیاری در انتظار تصمیمات و انتخاب بهترین های یک سال گذشته فوتبال قاره هستند.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار