سری A والیبال ایتالیا

معنوی‌نژاد: بالاخره فرصت اثبات خودم را پیدا کردم

ملی‌پوش ایرانی تیم والیبال ورونا گفت: من بالاخره فرصت اثبات خودم را پیدا کردم و بازی خوب من به خاطر عملکرد کل تیم بود.

، تیم ورونا در هفته نهم سری A والیبال ایتالیا با درخشش جواد معنوی‌نژاد، بازیکن ایرانی خود با نتیجه ۳ بر یک تیم «مونزا» را شکست داد. ملی پوش ایرانی ورونا در این بازی، تلافی ۸ هفته نیمکت نشینی خود را در آورد و با کسب ۱۵ امتیاز، با ارزش‌ترین بازیکن زمین شد. حالا نیکولا گربیچ می‌تواند حساب ویژه‌ای روی دریافت کننده ایرانی خود باز کند.

معنوی‌نژاد در مورد عملکرد خود در این بازی اظهار داشت: بعد از ظهر فوق‌العاده‌ای بود و من بالاخره فرصت اثبات خودم را پیدا کردم. بازی خوب من به خاطر عملکرد کل تیم بود. ما در این بازی با وجود مشکلاتی که داشتیم، نا امید نشدیم و به کار خود ادامه دادیم.

او ادامه داد: من اطمینان دارم که که این پیروزی، کمک زیادی به من خواهد کرد و برای تیم مفید خواهد بود. فلسلفه تیم ما نامید نشدن و تلاش است. من از این طرز فکر واقعاً لذت می‌برم.

معنوی‌نژاد تصریح کرد: من هنوز نیاز دارم که مطالب بیشتری را یاد بگیرم و برخورد خوب مدیران و کادر فنی باشگاه در این راه به من کمک زیادی خواهد کرد. خوشحالم که طلسم بازی نکردن من شکسته شد.

بازیکن ایرانی ورونا در مورد بازی بعدی تیمش مقابل پروجا گفت: من و هم تیمی‌هایم بی صبرانه منتظر این بازی هستیم و به شخصه تمام تلاشم را برای شکست دادن حریف خواهم کرد. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار