۱۰ آذر؛ آغاز اردوهای پایانی تیم‌های گلبال و دوومیدانی جوانان

اردوهای پایانی تیم‌های گلبال مردان و زنان و دوومیدانی نابینایان و کم بینایان جوانان جهت شرکت در بازی‌های پاراآسیایی امارات از دهم تا هفدهم آذرماه در تهران برگزار می‌شود.

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، محسن جعفری دبیر فدراسیون نابینایان و کم بینایان با اعلام این خبر گفت: اردوی متصل به اعزام تیم دوومیدانی با حضور ۱۴ نفر در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران برگزار می‌شود. این اردو با حضور مهرداد نجفی، ایمان طالبی رسا، محمدرضا اقبالی، سجاد خدایاری، مهدی سیاری، امیرحسین علیپور، علیرضا غوری، علی ملکی منصور، محمد مشهدیان خوزانی، مهرداد مرادی، عبدالکریم زیارت‌زاده، علیرضا ایزدی، هاجر صفرزاده و فاطمه صفاری و با سرمربیگری علی اصغر هادی زاده و مربیگری سهراب اسدی و هاشم حاصلی انجام می شود.

وی درباره اردوی پایانی تیم گلبال جوانان اظهار داشت: اردوی این تیم با حضور محمد شاه‌محمدی، علی علی‌آبادی، مهدی عباسی، علی اصغر اکبری مقدم، ابراهیم جنگجو و علیرضا پورناظمیان و تحت نظر محمد کرم کولیوند، سرمربی و محمود یوسفیان، مربی تیم ملی انجام شود.

جعفری با اشاره به اردوی تیم گلبال بانوان گفت: اردوی متصل به اعزام تیم گلبال بانوان نیز با حضور فاطمه زهرا محمدی، کیانا کریمیان، زهره مطوری، زینب توکلی نیا، ریزان دژآهنگ و رعنا نیازی و با هدایت و سرمربیگری طیبه ملکی و مربیگری لیلا صفری برگزار خواهد شد.

دبیر فدراسیون نابینایان و کم بینایان افزود: تیم های جوانان برای شرکت در بازی های پاراآسیایی ۱۷ آذرماه به امارات اعزام می شوند و ۲۴ آذرماه به ایران برمی‌گردند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار