ابراهیمی برای هر تیمی نعمت است

ایران‌پوریان: با بیرانوند درباره حضور در تراکتورسازی صحبتی نکرده و نمی‌کنم

محمد ایران‌پوریان می‌گوید که حتی پس از اختلافات پیش آمده میان بیرانوند و هواداران پرسپولیس هم با او صحبتی در مورد حضور در تراکتورسازی انجام نداده است.

محمد ایران‌پوریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره پیروزی تراکتورسازی مقابل سپیدرود، تعویق یک روزه بازی و اعتراض سپیدرودی‌ها و همچنین بحث‌های حضور بیرانوند در تبریز به‌عنوان بازیکن سرباز صحبت‌هایی را انجام داده است که مشروح آن در زیر می‌آید:

تسنیم: از پیروزی ۲ بر یک مقابل سپیدرود شروع کنیم.
خوشبختانه بازی خوبی ارائه کردیم و سه امتیاز را گرفتیم. ما بازی را خوب شروع کردیم و در دقایق ابتدایی ۲ بر صفر پیش افتادیم. تا اینجا بازیکنان‌مان انگیزه داشتند، اما بعد از آن شاید احساس کردند که کار تمام شده است و کمی بازی را شُل کردند. در نهایت کمی کارمان سخت شد، اما خوشبختانه توانستیم بازی را ببریم.

تسنیم: بعد از آن شکست سنگین مقابل سپاهان، سه امتیاز بازی با سپیدرود امتیاز خیلی باارزشی به‌حساب می‌آید.
ما هفته قبل مقابل سپاهان هم خوب بودیم، اما نتوانستیم نتیجه بگیریم. پیروزی مقابل سپیدرود را به همه تبریک می‌گویم؛ مخصوصاً به آن هوادارانی که روز جمعه در آن برف به ورزشگاه آمدند، اما بازی لغو شد. دست تک‌تک‌شان را می‌بوسم و خوشحالم که با پیروزی مقابل سپیدرود پاسخ لطف‌شان را دادیم.

تسنیم: این تعویق یک روزه بازی به نفع‌تان نشد؟ اعضای تیم سپیدرود اعتراض می‌کردند که تراکتورسازی خیلی از تعویق بازی سود بُرد.
چه اعتراضی؟! سه چهار سانتی‌متر برف روی چمن نشسته بود، مگر در آن وضعیت می‌شد فوتبال بازی کرد؟ اصلاً اگر می‌خواستیم بازی هم بکنیم، علاوه بر ما، خودشان هم سه چهار نفر مصدوم می‌دادند. شرایط جوی طوری پیش رفت که داور مجبور به لغو بازی شد. من واقعاً نمی‌دانم اعتراض‌شان به‌خاطر چیست!

تسنیم: چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) چطور است؟ سر داستان هیتینگ ورزشگاه هواداران حسابی از خجالت مسئولان درآمدند.
شرایط چمن در بازی با سپیدرود خوب بود. میلیارد، میلیارد برای این چمن هزینه شده است، ولی کلاً وضعیت خوبی ندارد. ما به‌عنوان بازیکن برای خوشحالی هواداران در این زمین بازی می‌کنیم، اما کاش چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) وضعیت بهتری داشته باشد.

تسنیم: شب بازی با سپیدرود مسائلی مطرح شد و گفتند که محمد ابراهیمی از تراکتورسازی اخراج شده است، اما به میدان رفت. آن شب اتفاق خاصی رخ داده بود؟
محمد ابراهیمی کم‌حاشیه‌ترین بازیکنی است که من تاکنون دیده‌ام. او مصدوم بود و کارش را می‌کرد. الان هم که دوران مصدومتش به اتمام رسیده است، برای تراکتورسازی بازی می‌کند. حضور ابراهیمی برای هر تیمی یک نعمت است. علاوه بر ابراهیمی، بقیه مصدومان هم رسیدند و شرایط‌مان خوب است.

تسنیم: پیش از این گفته بودی رابطه خوبی با علیرضا بیرانوند داری، اما صحبتی راجع‌به حضورش در تراکتورسازی نکرده‌ای. این روزها که بیرانوند رابطه‌اش با هواداران پرسپولیس به‌هم خورده، چیزی به تو نگفته است که می‌خواهد به تراکتورسازی بیاید؟
بیرانوند دروازه‌بان خوبی است، اما من اصلاً هیچ صحبتی با او راجع به حضورش در تراکتورسازی نداشته‌ام. مگر من چه‌کاره‌ام که بخواهم به یک بازیکن بگویم به تراکتورسازی بیاید یا نیاید؟! من فقط یک بازیکن هستم. هیچ‌صحبتی بین من و بیرانوند راجع‌به حضور او در تراکتورسازی نشده است و نخواهد شد.

تسنیم: ... و صحبت پایانی؟
پیروزی مقابل سپیدرود را به برادر مرحوم شهرام گودرزی تقدیم کردیم. شهرام (گودرزی) با اینکه می‌توانست در این بازی نباشد، به‌خاطر شرایط تیم خودش را به تبریز رساند و روی نیمکت نشست تا در صورت نیاز به میدان برود. امیدوارم با این پیروزی روح برادر شهرام گودرزی هم شاد شده باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار