فروپاشی یک رویا؛ ناکامی مثلث ZBZ به سرگروهی بیت‌سعید

وبسایت رسمی توپ - زهیوی، بیت‌سعید، زبیدی فصل خوبی را سپری نمی‌کنند.

 به گزارش وبسایت توپ، مثلث جادویی عبدالله ویسی که استقلال خوزستان را قهرمان لیگ پانزدهم کرده بودند، بعد از فروپاشی دیگر شباهتی به قبل ندارد. حالا بیت‌سعید نیمکت‌نشین استقلال تهران است، زهیوی در فولاد روزگار خوبی ندارد و همین هفته پنالتی‌اش را هم رشید مظاهری مهار کرد. زبیدی دوباره در تیم شگفتی‌سازی این بار به نام پارس‌جنوبی‌جم حضور دارد ولی در فاصله دو هفته مانده به پایان نیم‌فصل فقط یک گل زده است. سه بازیکنی که در فصل قهرمانی استقلال خوزستان روی هم ۱۹ گل زده بودند و اگر پاس گل‌های‌شان را هم اضافه کنیم، مجموعا روی ۲۴ گل استقلال‌خوزستان تاثیر داشتند. در آن فصل حسن بیت سعید ۹ گل زده بود و یک پاس گل داده بود. در حالی که در ۵۳۵ دقیقه‌ای که این فصل پیراهن استقلال تهران را به تن کرده، هیچ گلی نزده و هیچ پاس گلی هم نداده است. فقط پاس‌اش در دیدار با ذوب‌آهن پس از برخورد به پای دفاع حریف مقابل روزبه چشمی قرار گرفت و استقلال به گل رسید. این تمام تاثیر بازیکنی است که در هفته‌های اخیر بیشتر از همیشه روی نیمکت می‌نشیند.

اوضاع برای دابل‌زد‌های سابق استقلال خوزستان هم همین‌قدر ناامیدکننده است. رحیم زهیوی که اعتقاد ویژه‌ای به سیروس پورموسوی دارد و با این مربی، تیم عوض می‌کند در این فصل فقط یک گل زده است. مهاجمی که پس از قهرمانی استقلال‌خوزستان از پرسپولیس و استقلال پیشنهاد داشت و فصل قبل هم یک نیم‌فصل لژیونر شده بود، در این فصل ۶۱۰ دقیقه برای فولاد خوزستان بازی کرد. در این مدت فقط یک گل از روی نقطه پنالتی به گسترش‌فولاد زد. دومین پنالتی‌اش مقابل ذوب‌آهن بود که در همین هفته از دست داد. ضمن اینکه مقابل پارس‌جنوبی و استقلال‌خوزستان هم پاس گل داد.

زبیدی هم در تیم شگفتی‌ساز این فصل یعنی پارس‌جنوبی‌جم ۶۹۵ دقیقه بازی کرد. هفته نهم اولین گل فصل‌اش را در بازی مقابل ذوب‌آهن زد. جلوی سپیدرود هم یک پاس گل داد تا تمام تاثیرش روی گل‌های بهترین خط حمله لیگ به همین دو مورد خلاصه شود.

 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار