فریم به فریم با پرحاشیه‌ترین بازی فصل؛ انفجار خشم دایی

وبسایت رسمی توپ - پنج اخراجی از زمین و نیمکت، بازی سایپا و سیاه جامگان را تبدیل به پرحاشیه‌ترین بازی فصل کرد.

به گزارش وبسایت توپ، بازی سایپا و سیاه جامگان، تاثیر چندانی روی رتبه دو تیم در جدول نداشت. سیاه جامگان تحت هر شرایطی، تیم آخر جدول باقی می‌ماند و سایپا هم از جایگاه ششم یا هفتم تکان نمی‌خورد. نتیجه بازی هم با یک گل زودهنگام معلوم شد اما درگیری‌های آن، باعث شد بازی تا سوت پایان لحظه به لحظه حساس‌تر شود.

درگیری‌های داخل زمین، ۵ اخراجی در این بازی به جا گذاشت. دو بازیکن سایپا، یک بازیکن سیاه جامگان، سرمربی سایپا و مربی دروازه‌بانان این تیم، توسط کرمانشاهی اخراج شدند. مرور صحنه‌های مهم بازی، نشان می‌دهد چه اتفاقی در زمین افتاد و چطور بازی، تا این حد به حاشیه رفت.

اولین صحنه مهم بازی، در دقیقه ۱۸ اتفاق افتاد. محمدرضا سلیمانی پاس سالمی که به او رسیده بود را با اشتباهش از دست داد و برای جبران، خودش را روی پای بازیکن سیاه جامگان انداخت. کرمانشاهی هم با کمی سخت‌گیری، به او کارت زرد نشان داد.

 

حدود پانزده دقیقه بعد، سلیمانی با وجود داشتن کارت زرد خطای ناشیانه‌ای انجام داد و بازیکن سیاه جامگان را با دست گرفت و متوقف کرد. کرمانشاهی هم با دادن کارت زرد دوم، صدای اعتراض دایی را درآورد.

 

همین تصمیم و دادن کارت قرمز به سلیمانی بخاطر خطایی که چندان نزدیک دروازه نبود، اعتراضات شدید دایی را آغاز کرد.

 

اواخر مسابقه، بازیکن سایپا در حال نگه داشتن توپ برای اتلاف وقت بود که با خطای بازیکن عصبانی سیاه جامگان زمین خورد. روی همین توپ، کیوان امرایی و علی قلی‌زاده که نقشی در خطا نداشتند درگیر شدند. درگیری درست در مقابل چشمان داور، که با وجود وساطت بقیه بازیکنان ادامه پیدا کرد و در نهایت، داور به هر دو بازیکن کارت قرمز داد.

 

لحظه‌ای که امرایی داشت از زمین خارج می‌شد، غلاپور نیمکت سایپا را ترک کرد و نزدیک تونل خروجی زمین با او درگیر شد.

داور پس از مطلع شدن از این موضوع، غلامپور را هم اخراج کرد تا روی سکوها برود.

 

لحظات پایانی بازی، پیام ملکیان خطای شدیدی روی بازیکن سایپا کرد اما داور به او کارت زرد نداد. همین موضوع، باعث عصبانیت شدید دایی شد.

 

اعتراضات تند دایی، باعث شد داور در نهایت او را هم از کنار زمین اخراج کند و تعداد اخراجی‌های این مسابقه، به ۵ برسد.

 

 

۲۲۳۳۰

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار