امتحان آقا معلم از شفر؛ استقلال چقدر پیشرفت کرده است؟

وبسایت رسمی توپ - به این استقلال باید امیدوار بود یا نه؟ شاید آمار این تیم از زمان حضور شفر نسبت به زمان حضور منصوریان بگوید که جواب این سوال مثبت است اما باید برای جواب دقیق و قطعی تا بعد از بازی این هفته صبر کنیم. استقلال- پیکان، دیداری است که می‌گوید جواب این سوال مثبت خواهد بود یا منفی.

به گزارش وب‌سایت نود، اگر بخواهیم دقیق نگاهی کنیم باید بگوییم استقلال شفر نسبت به منصوریان هنوز پیشرفتی در سبک امتیازگیری نداشته است. شاید امتیازات بیشتر و گل‌های بیشتر حاصل این تغییر نیمکت باشد اما از آن سو حریفان ضعیف‌تر، فاکتوری است که این پیشرفت را زیر سوال می‌برد. یعنی این که استقلال شفر با حریفان ضعیف‌تری نسبت به استقلال منصوریان بازی کرده است.

در کل اگر مقایسه دو مربی را کنار بگذاریم را باید بگوییم که بردهای استقلال در این فصل مقابل تیم‌هایی بوده است که رتبه دورقمی در جدول دارند. تراکتور که منصوریان آن را شکست داد، سپیدرود که مک‌درموت سرمربی استقلال بود و گسترش و نفت تهران که به استقلال شفر باختند همه رتبه‌هایشان در جدول دورقمی است. شفر مقابل پرسپولیس و فولاد که رتبه‌های بهتری در جدول داشتند یک باخت و یک تساوی را بدست آورد. منصوریان هم قبل از او، به پارس جنوبی و پدیده باخت.

استقلال در سه بازی آخر نباخته و کلین‌شیت کرده و این‌طور به نظر می‌رسد که روی دور آرامش قرار گرفته است. برای متوجه شدن این که آیا این نظریه درست است یا نه باید منتظر بازی با پیکان بود. پیکان  تیم سوم جدول است و سنگ محک برای شفر که تیمش سه هفته است در آرامش به سر می‌برد. آیا سرمربی آلمانی اولین پیروزی تیمش مقابل تیم‌های تک‌رقمی را کسب‌ کرده و این آرامش را ادامه می‌دهد یا باز هم همه چیز به اول خط برمی‌گردد.

 

۳۰۳۸۸

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار