حدادی هیچ‌گاه کم نگذاشته است

ساهاکیان: آبروی بسکتبال ایران را حفظ کردیم

بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران گفت: خوشبختانه کادر فنی و بازیکنان تلاش کردند و آبروی بسکتبال ایران را حفظ کردیم.

خبرنگار ورزشی ، اوشین ساهاکیان در مورد پیروزی تیم ملی ایران مقابل قطر، گفت: در بازی نخست خود در مسابقات انتخابی جام جهانی مقابل عراق با دفاع و حمله نه‌چندان خوب شکست خوردیم، ولی این بازی را به‌خوبی شروع کرده و به‌خوبی به پایان بردیم.

وی ادامه داد: از نظر روحی  و روانی به مشکل جدی برخورده بودیم و خیلی سخت بود که در فاصله کوتاه بین بازی با عراق و این دیدار، تیم را جمع‌وجور کنیم. خوشبختانه کادر فنی و بازیکنان تلاش کردند و آبروی بسکتبال ایران را حفظ کردیم.

ساهاکیان گفت: این دوره از مسابقات به شکل جدیدی برگزار می‌شود که به نفع بسکتبال ایران است. سالیان سال بود که از امتیاز میزبانی محروم بودیم، اما حالا با حمایت تماشاگران خوب خودمان به میدان می‌رویم. امیدوارم پوشش رسانه‌ای مسابقات در بازی‌های بعدی نیز به‌خوبی دیدار مقابل قطر باشد.

بازیکن تیم ملی بسکتبال در مورد غیبت حامد حدادی کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران در این مسابقه عنوان کرد: با حامد در این مورد صحبت زیادی کردم. او نگران این بازی بود، چون هیچ‌گاه برای تیم ملی ایران کم نگذاشته است. او عاشق بازی در ایران است، اما به‌دلایلی مدیران تیم او در چین به حامد اجازه حضور در مسابقات را ندادند. حدادی از همه بازیکنان عذرخواهی کرد و از ما خواست تا زمانی که به تیم ملی ملحق شود، بازی‌های خودمان را ببریم.

وی در پایان به دیدار بعدی تیم ملی در قزاقستان نیز اشاره کرد و یادآور شد: آنها تیم قدرتمندی هستند و بازی با این تیم خیلی سنگین خواهد بود. امیدوارم بازیکنان در فاصله دیدار با قزاقستان، مصدوم نشوند و تیم ملی تدارکات مناسبی برای مقابله با این حریف داشته باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار