اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

معرفی شهرهای میزبان در لندن و انتظارات هواداران جام جهانی ۲۰۱۸

شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توسط سفیر رسمی این رقابت‌ها در لندن معرفی شدند.

و به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ویکتوریا لیپوروا، سفیر رسمی شهر روستوف در مراسمی در لندن، پایتخت انگلیس به معرفی ۱۱ شهر میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخت.

سفیر روستوف در آغاز این مراسم که با مشارکت اسپانسرهای رسمی فیفا در جام جهانی ۲۰۱۸ برگزار شد گفت: در این رقابت‌ها کشورم (روسیه) درها را به سوی تمامی هواداران فوتبال از سراسر جهان خواهد گشود. جام جهانی ۲۰۱۸ این امکان را به آنها می‌دهد تا فرهنگ، سنت و کشور فوق‌العاده زیبای روسیه را بشناسند.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ مربوط به انتظارهای هواداران فوتبال از این رقابت‌ها است که جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا با انتشار ویدیویی به آن اشاره کرد.

وی در این پیام تصویری‌اش با طرح این پرسش که هواداران فوتبال چه انتظارهایی می‌توانند از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشته باشند فهرستی از ۱۰ انتظار آنها را منتشر کرد که مهم‌ترین آنها بازی‌های فوق‌العاده، سازماندهی قوی رقابت‌ها و استفاده از تکنولوژی‌های مدرن در فوتبال است.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار