فرصت ۲۴ ساعته فدراسیون کشتی به مسئولان سیاسی و ورزشی کاشان

فدراسیون کشتی با ارسال نامه‌ای به استاندار اصفهان فرصت ۲۴ ساعته‌ای برای رفع نواقص و ایرادهای شهر کاشان داد.

و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، فدراسیون کشتی در نامه‌ای به مهرعلیزاده، استاندار استان اصفهان ضمن اعلام فرصت ۲۴ ساعته به مسئولان سیاسی و ورزشی شهر کاشان برای حل مشکلات میزبانی چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان خواستار تسریع در حل این مسائل شد.

متن نامه ارسالی به استاندار اصفهان به شرح زیر است:
«جناب آقای مهندس مهر علیزاده
استاندار محترم اصفهان
با سلام

احتراما با سپاس از بذل توجه جنابعالی، نسبت به ورزش ملی کشور، کشتی، همانطور که مستحضرید، فدراسیون کشتی، از بیش از یک ماه گذشته، با عنایت به علاقمندی مردم عزیز شهر تاریخی و مذهبی کاشان، و درخواست رسمی هیت کشتی استان اصفهان ارسالی از سوی اداره ورزش و جوانان کاشان، در پی واگذاری میزبانی رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان به این شهرستان بوده است. لذا با توجه به فاصله کوتاه (هشت روز) باقی مانده تا آغاز رقابت‌ها ، موارد ذیل هنوز بلاتکلیف باقی مانده است:

۱- علیرغم برگزاری دو جلسه حضوری مسولان فدراسیون کشتی با فرماندار محترم، ایشان تاکنون از امضای تفاهم‌نامه همکاری، بهر دلیل خودداری نموده، و قطعا برگزاری یک رویداد جهانی در شهر کاشان، بدون قبول مسولیت از سوی نماینده ارشد دولت محترم در این شهرستان، امکان پذیر نخواهد بود. به‌هرحال در صورت عدم تمایل فرماندار محترم کاشان به امضاء تفاهم نامه ذیربط، لطفاً جنابعالی نماینده مشخصی را از سوی استانداری محترم، جهت عقدتفاهم نامه مذکور با فدراسیون کشتی معرفی فرمایید.

۲- علی‌رغم قول‌های متعدد داده شده، هزینه جایزه دلاری که بخشی از تعهدات میزبان محسوب می‌شده، تا کنون فراهم نشده است.

۳-توجه به محدودیت زمانی موجود، ضرورت دارد موضوع واگذاری سالن برگزاری مسابقات( سالن دانشگاه آزاد اسلامی) به فدراسیون کشتی از سوی مسئولان شهری با جدیت دنبال شود که متاسفانه هنوز سالن مذکور به فدراسیون واگذار نشده است.

از این رو سپاسگزار خواهیم بود که با توجه به هماهنگی مستقیم فدراسیون با شهردار محترم کاشان و همکاری صورت گرفته برای فراهم شدن تغذیه، اسکان و ترانسفر از سوی این نهاد و از طرف دیگر مذاکره مستقیم با معاونت تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی جهت اختصاص سالن و با عنایت به فرصت کوتاه باقی مانده تا آغاز رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان به‌عنوان یکی از مسابقات معتبر اتحادیه جهانی کشتی، جهت به نتیجه رسیدن موضوعات ذکر شده، اقدام عاجل مبذول گردد.

بدیهی است که فدراسیون کشتی بر این میزبانی، به جهت احترام به علاقمندی مردم آن منطقه تاکید دارد و امید می‌رود تا ۲۴ ساعت آینده نسبت به تعیین تکلیف موضوعات یاد شده اقدام گردد تا فدراسیون مجبور به تغییر محل برگزاری مسابقات نشود.»

چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان روزهای ۱۶ و ۱۷ آذرماه برگزار می شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار