مورینیو: دوست دارم همه بازیکنانم مانند لوکاکو باشند اما متأسفانه نیستند

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد اعتراف کرد که از میزان تلاش برخی از بازیکنانش راضی نیست و اینکه آنها باید هم‌تیمی بلژیکی‌شان را الگوی خود قرار دهند.

، ژوزه مورینیو معتقد است که برخی از بازیکنانش در منچستریونایتد آن‌طور که باید و شاید تلاش نمی‌کنند و به این دسته از بازیکنان توصیه کرد که روملو لوکاکو را الگوی خود قرار دهند.

لوکاکو پس از پیروزی یک بر صفر شنبه شب شیاطین سرخ برابر برایتون در اولدترافورد مورد تمجید واقع شد و مورینیو یک بار دیگر هم بر رضایتش از عملکرد مهاجم سابق اورتون که تابستان امسال به من‌یونایتد پیوست، تأکید کرد. این در حالی است که این بازیکن بلژیکی در ۱۰ بازی اخیرش تنها یک گل زده است.

مورینیو در تمجید از لوکاکو گفت: او تا آخرین دقیقه بازی‌مان داشت تلاش می‌کرد و طوری می‌دوید که انگار دقیقه اول مسابقه است. پس من فکر می‌کنم که پای مسئله ذهنیت در میان است. طوری که روملو برای ما کرنر می‌گیرد یا گل می‌زد، طوری که او در آخرین دقیقه بازی در سمت چپ خط دفاعی تکل می‌زد، همه و همه نشانه‌ای از آن است که او ذهنیتی دارد که من آن را می‌پسندم و برای تمام اعضای تیمم می‌خواهم.

مورینیو افزود: متأسفانه در تیم ما همه بازیکنان چنین ذهنیتی ندارند. البته همه بازیکنان شبیه هم نیستند. بازیکنان هم انسان هستند و انسان‌ها با هم متفاوت هستند. هر فردی به نوبه خودش بی‌نظیر است. برخی از افراد می‌توانند تا سرحد توان‌شان تلاش کنند و برخی دیگر حتی با وجود برخورداری از کلی استعداد، نمی‌توانند کار خاصی انجام دهند. پس روملو به نظر من از این حیث فوق‌العاده است. او گل نزد، اما این برای من مهم نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار