پیوس: آمار منشا می‌تواند نیمکت نشینش کند

فرشاد پیوس مهاجم سابق وگلزن پرسپولیس تهران می گوید اگر پرسپولیس افت مقطعی کرده باشد باید گفت همین که آنها در دوران افت هم از صدرنشین لیگ ۳امتیاز می گیرند نشان از بزرگی این تیم دارد.

به گزارش "توپ"، پیوس می گوید در دوران ما هم برخی اوقات تیم چند هفته ای خوب کار نمی کردواین اتفاق منطقی است ونگران کننده نیست .


آقای گل تاریخ فوتبال پرسپولیس ادامه می دهد؛پرسپولیس در بازی های اخیر، کمترین فرصت گل را در تمام دوران حضور آقای برانکو داشته است وامیدوارم در بازی های آینده پرسپولیس همان تیم کوبنده گذشته شود .


پیوس دوری طارمی را یکی از دلائل افت فاز تهاجمی پرسپولیس دانسته ومی گوید نبودن طارمی رفته رفته برای این تیم دردسر ساز می شود وامیدوارم پرسپولیس در ۷ هفته آینده خوب نتیجه بگیرد تا با برگشت طارمی نگرانی ها کمتر شود .


فرشاد پیوس درباره مهاجمان دیگر پرسپولیس یعنی منشا وعلی پور می گوید، علی پور در یکی دوبازی کم اثر بازی کرده ومنشا هم درگیر همین افت گروهی بوده است وآمار او یعنی زدن یک گل در ۱۲بازی می تواند او را نیمکت نشین کند چون هرچقدر یک مهاجم در خدمت تیم هم باشد اما وظیفه اول مهاجم گل زدن است نه چیز دیگر .

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار