اوزیل از همراهی آرسنال مقابل هادرزفیلد هم باز ماند

ستاره آلمانی توپچی‌ها نمی‌تواند این تیم را در چهاردهمین بازی این فصلش در لیگ برتر انگلیس همراهی کند.

، مسعود اوزیل، ستاره آلمانی خط میانی آرسنال که به دلیل بیماری، ساعاتی قبل از بازی شب گذشته (یکشنبه) تیمش در خانه برنلی، از فهرست توپچی‌ها خط خورد، بازی بعدی تیم تحت هدایت آرسن ونگر را هم از دست داد.

اوزیل که قراردادش در پایان فصل خاتمه یافته و شایعاتی درباره جدایی او به گوش می‌رسد،  همراه با آرسنال به برنلی سفر کرده بود، اما درست چند ساعت قبل از بازی از لیست بازیکنان ترکیب اصلی این تیم کنار گذاشته شد و به لندن برگشت.

حالا اما گفته می‌شود که او بازی بعدی تیمش در لیگ برتر را هم که چهارشنبه برابر هادرزفیلد است، از دست خواهد داد. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال پس از بازی تیمش برابر برنلی گفت که با اوزیل مستقیماً صحبتی  نداشته است و به همین دلیل نمی‌تواند بگوید که مشکل بازیکن آلمانی‌اش چیست.

او گفت: پزشک تیم نزد من آمد و گفت که اوزیل باید به خانه برگردد. او در هتل با ما بود. با ما سفر کرده بود اما به لندن برگشت. به این ترتیب ما میتلند نیلز را که ساعت یک بامداد رسیده بود، در فهرست بازیکنان‌مان قرار دادیم، چون فقط ۱۷ بازیکن داشتیم.

ونگر در پاسخ به این سؤال که آیا اوزیل بازی بعدی آرسنال را هم به دلیل بیماری‌اش از دست خواهد داد، اظهار داشت: بله او قطعاً این بازی را از دست خواهد داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار