نتایج دومین روز مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا

دومین روز از مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا در بنگلادش برگزار شد.

، در دومین روز از مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا در بنگلادش کمانداران کشورمان در مرحله حذفی به مصاف رقبای خود رفتند.

در ریکرو مردان صادق اشرفی با برتری برابر متین سبزی راهی مرحله یک شانزدهم شد و باید برابر کمانداری از چین قرار بگیرد اما امین پیرعلی بعد از یک دور استراحت، مقابل نماینده قزاقستان با نتیجه ۷ بر یک شکست خورد و حذف شد. عرفان ارژنگ‌پور پس از غلبه بر نماینده ترکمنستان برابر نماینده چین در تیر طلایی مغلوب شد و کنار رفت.

در ریکرو انفرادی بانوان، مهسا بدخشان پس از برتری بر نماینده ژاپن، باید در مرحله یک شانزدهم برابر کمانداری از چین تایپه قرار گیرد. پارمیدا قاسمی هم پس از غلبه بر نماینده بوتان راهی مرحله یک شانزدهم شد، اما نیلوفر علیپور در دیدار نخست مقابل نماینده چین با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب شد و کنار رفت.

در کامپوند انفرادی مردان، مجید قیدی در نخستین رقابت خود با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۳۸ مقابل نماینده عراق پیروز شد و به یک‌شانزدهم صعود کرد. وی در ادامه مقابل نماینده ویتنام قرار می‌گیرد. اسماعیل عبادی با غلبه بر نماینده یمن با نتیجه ۱۴۴ بر ۶۸ در مرحله یک شانزدهم مقابل یاسر عمویی قرار می‌گیرد. عمویی با غلبه بر نپال راهی یک شانزدهم شد.

در کامپوند بانوان، همه ملی‌پوشان کشورمان در مرحله نخست استراحت داشتند و در مرحله یک شانزدهم به مصاف حریفان می‌روند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار