احتمال محرومیت لوکاکو از حضور در دربی منچستر و بازی مقابل آرسنال

مهاجم بلژیکی تیم فوتبال منچستریونایتد ممکن است مصاف حساس تیمش با رقیب همشهری را از دست بدهد.

، روملو لوکاکو ممکن است از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس با محرومیتی سه جلسه‌ای مواجه شود و بازی حساس تیمش در دربی شهر منچستر را هم از دست بدهد.

طبق گزارش سایت ESPN، کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس قصد دارد فیلم بازی شنبه شب شیاطین سرخ را مقابل برایتون که در آن لوکاکو متهم به زدن ضربه‌ای عمدی به بازیکن حریف شده است را بازبینی و در مورد حرکت او تصمیم‌گیری کند. همچنین قرار است که نیل سواربریک، داور بازی که با برد یک بر صفر شیاطین سرخ خاتمه یافت، گزارش خود را امروز (دوشنبه) به کمیته داوران اتحادیه فوتبال انگلیس ارائه کند.

این اتفاق در محوطه جریمه تیم برایتون و در نیمه دوم بازی درست پیش از به ثمر رسیدن تنها گل بازی رخ داد که داور آن را ندید و هیچ خطایی هم اعلام نکرد. تصاویر تلویزیونی اما نشان می‌دهند که لوکاکو دو بار بانگ، بازیکن برایتون را هدف قرار می‌دهد و برای زدن او تلاش می‌کند که در مرتبه دوم موفق می‌شود.

در گزارش سواربریک (داور بازی) به این اتفاق اشاره نشده است، اما کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس با بازبینی صحنه امکان دارد به این نتیجه برسد که مهاجم ۲۴ ساله شیاطین سرخ مرتکب خطا شده و او را توبیخ کند که اگر این اتفاق رخ دهد و بازیکن سابق اورتون گناهکار شناخته شود، برای وی محرومیتی سه جلسه‌ای در نظر گرفته خواهد شد که این بازیکن ملی‌پوش را از بازی‌های تیمش به ترتیب برابر واتفورد (خارج از خانه)، آرسنال (خارج از خانه) و اولین دربی شهر منچستر محروم می‌کند.

لوکاکو در این فصل در ۲۰ بازی‌اش برای شیاطین سرخ در تمامی رقابت‌ها، ۱۲ گل زده است هرچند روند گلزنی او در این اواخر دچار اُفت شده به طوری که در ۱۰ بازی اخیرش تنها یک گل به ثمر رسانده است. در صورتی که لوکاکو محروم شود، مورینیو به احتمال فراوان به مهاجم سوئدی تیمش زلاتان ابراهیموویچ که به تازگی به میادین برگشته است، تکیه خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار