واکنش جالب اهالی فضای مجازی به سرقت گل بارسلونا در مستایا!+ تصاویر

کاربران شبکه‌های اجتماعی به گل سالم و واضح تیم فوتبال بارسلونا مقابل والنسیا که با اشتباه محرز داور محسوب نشد، واکنش‌های جالبی نشان داده‌اند.

، شب گذشته (یکشنبه) در تساوی یک - یک تیم‌های والنسیا و بارسلونا در ورزشگاه مستایا اتفاقی جنجالی رخ داد. در دقیقه ۲۳ بازی، زمانی که هنوز گل به ثمر نرسیده بود، مسی توپی را به سمت دروازه والنسیا شلیک کرد که با اشتباه نتو، دروازه‌بان حریف به اندازه نیم متر از خط دروازه تیم میزبان رد شد، اما داور مسابقه، ایگلسیاس ویانووا و کمک او، این صحنه را ندیدند و گلی اعلام نشد. این اتفاق مشابه گلی بود که فصل گذشته بارسلونا در خانه رئال بتیس به ثمر رساند و آن را هم داور ندید.

به این ترتیب یک بار دیگر سوژه‌ای جنجالی برای انتقاد رسانه‌های اسپانیایی و کاربران شبکه‌های اجتماعی از مقاومت مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این کشور برای استفاده از تکنولوژی کمک داور ویدئویی - تکنولوژی که در سری A ایتالیا و بوندس‌لیگای آلمان مورد استفاده قرار گرفته است - شکل گرفت.

اهالی شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌‌‌ها، به شیوه‌ای طنز‌آمیز به اتفاق شب گذشته در ورزشگاه مستایا واکنش نشان داده‌اند که برخی از آنها را در ادامه مشاهده می‌کنید:


شرح عکس: (بالا) این تکنولوژی VAR (کمک داور ویدئویی) است (پایین) و این هم دزدی...

نداشتن VAR‌ (کمک داور ویدئویی) عیب ندارد، دیدن عیب دارد!


گل بارسلونا به درستی مردود اعلام شد!بدون شرح!ایگلسیاس ویانووا (داور بازی والنسیا - بارسلونا) از دیرباز از مشکل کم‌بینایی رنج برده است!


اداره پلیس والنسیا: اگر فکر می‌کنید که گل بارسلونا در والنسیا مورد سرقت واقع شده است،
با ما تماس نگیرید، چون کاری از ما ساخته نیست اما اگر نیاز داشتید با شماره‌های زیر تماس برقرار کنید!


گل؟ کدام گل؟


تکنولوژی در فوتبال اسپانیا!


وقتی داغ گل مردود اعلام شده فصل گذشته در خانه بتیس برای بارسایی‌ها تازه شد

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار