در گفت‌وگو با تسنیم

گرشاسبی: ماجرای حمله شبانه به باشگاه پرسپولیس مشکوک است/ با برانکو در حال جمع‌بندی هستیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس ماجرای حمله شبانه به این باشگاه را مشکوک خواند.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره اینکه شب گذشته فردی با حضور در مقابل باشگاه پرسپولیس قصد حمله به این باشگاه و آتش زدن آن را داشت، عنوان کرد: پس از این اتفاق در محل حاضر شدم و از طریق دوربین‌های مدار بسته فیلم را بازبینی کردم. یک نفر با قوطی بنزین که به نظر دو لیتری می‌آید، به سمت باشگاه حرکت می‌کند و پس از اینکه کبریت می‌زند، فرار می‌کند.

وی با بیان اینکه ماجرا مشکوک است، اظهار داشت: باشگاه، دو در دارد که یکی از درها قفل است. اتفاق شب گذشته بین درِ باشگاه و منزل همسایه رخ داده است. شاید این فرد قصد داشت ماشین همسایه را آتش بزند چرا که اگر می‌خواست به باشگاه آسیبی برساند باید ابتدا شیشه را می‌شکست و سپس ظرف بنزین را به داخل باشگاه پرتاب می‌کرد.

گرشاسبی ادامه داد: به محض اینکه این اتفاق رخ داد همسایه به پایین آمد و خودرویش را جابجا کرد. نگهبان باشگاه هم با پا به ظرف بنزین زد که همین موضوع باعث آسیب دیدن پایش شد اما خداراشکر در حال حاضر شرایط خوبی دارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: پلیس امنیت پیگیر موضوع است و مطمئنا عوامل این اتفاق شناسایی خواهند شد.

گرشاسبی درباره جلسه روز گذشته‌اش با برانکو برای تمدید قرارداد به تسنیم گفت: همه چیز خوب پیش می‌رود و مشکل خاصی وجود ندارد. در حال رسیدن به جمع‌بندی هستیم و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی خبر خوش درباره برانکو را به هواداران خواهیم داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار