شانس با پرسپولیس یار بود

خطیب: داور تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار گرفت

سرپرست تیم پارس جنوبی معتقد است اشکان خورشیدی تحت تأثیر جو ورزشگاه و تماشاگران پرسپولیس قرار گرفت.

عبدالرحیم خطیب درباره شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس، به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم (پویا) گفت: بازی بسیار خوبی را مشاهده کردیم. موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. به نظر من پارس جنوبی بهتر از پرسپولیس بازی کرد.

وی افزود: اگر پنالتى فروزان وارد دروازه پرسپولیس می‌شد، قطعاً پرسپولیس را شکست می‌دادیم. شانس با تیم حریف یار بود و در دقایق پایانی دروازه ما را باز کرد. 

سرپرست تیم پارس جنوبی درخصوص پنالتی از دست رفته محسن فروزان، با اشاره به مهارت او در زدن پنالتی اظهار داشت: فروزان یکی از بهترین پنالتی‌زن‌های تیم ما است و پنالتی‌های او همیشه در تمرینات گل می‌شود. فروزان بدشانس بود و با وجود اینکه ضربه خوبی به توپ زد، پنالتی‌اش وارد دروازه پرسپولیس نشد. در فوتبال ممکن است پنالتی یک بازیکن وارد دروازه نشود و ما این موضوع را پذیرفته‌ایم.

خطیب در مورد قضاوت اشکان خورشیدی و اینکه آیا پرتاب اشیاء تماشاگران پرسپولیس روی عملکرد خورشیدی تأثیر داشت یا خیر، تصریح کرد: داور در اواخر مسابقه مرتکب اشتباه شد و خطای کمال کامیابی‌نیا روی میثم تیموری را اعلام نکرد. ما همچنان معتقدیم که پیش از گل پرسپولیس، خطا اتفاق افتاده بود. پس از اینکه داور به بازیکن پرسپولیس کارت زرد نشان داد، تماشاگران این تیم اشیائی به زمین پرتاب کردند. همین باعث شد داور تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار گیرد و سوت‌های اشتباهی به ضرر پارس جنوبی بزند.

وی درخصوص درگیری تماشاگران دو تیم پس از اتمام دیدار، در این خصوص که گفته می‌شود این جنجال‌ها به خاطر خشم هواداران پارس پس از شکست مقابل پرسپولیس بود، خاطرنشان کرد: این صحبت‌ها در فضای مجازی مطرح شد که به هیچ وجه درست نبود. هواداران ما جنبه شکست را دارند و در پایان مسابقه، یک درگیری جزئی بین تماشاگران و نیروی انتظامی رخ داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار