رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان - لهستان

گلیج به فینال رسید؛ امامی راهی دیدار رده‌بندی شد

مجتبی گلیج به دیدار فینال رقابت های وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان راه یافت.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات چهار وزن دوم رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان، از صبح امروز (یکشنبه) در شهر بیدگوشچ لهستان در حال برگزاری است.

نتایج کشتی گیران کشورمان در پایان رقابت های مقدماتی به شرح زیر است:

در وزن ۶۵ کیلوگرم یونس امامی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر یک میهایل گئورگیف از بلغارستان را مغلوب کرد وی در دور سوم با نتیجه ۱۱ بر صفر یونیزاوا از ژاپن را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد اما در این مرحله مقابل باجرانگ قهرمان آسیا و نایب قهرمان بازی های آسیایی از هند با نتیجه ۹ بر  ۴ مغلوب شد و به دیدار رده‌بندی رفت. حریف وی در این دیدار به مصاف برنده الیاسلی از آذربایجان و یاووز از ترکیه می‌رود.

در وزن ۷۰ کیلوگرم حمیدرضا زرین پیکر در دور اول با قرعه استراحت روبرو بود وی در دور دوم مقابل ذولفقار ماخاماتوف از قزاقستان با نتیجه ۶ بر ۵ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، زرین پیکر از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد متقی نیا در دور نخست با نتیجه ۷ بر ۴ مقابل یاجورو یاماساکی از ژاپن شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر ژاپنی مقابل حریف گرجستانی، متقی‌نیا از دور رقابت ها کنار رفت.
 
در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گلیج در دور اول با نتیجه ۱۲ بر ۲ گئورگی نوگایف از اسلواکی را مغلوب کرد وی در در دور  دوم نیز واسیلی کاراس از رومانی را با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست داد. گلیج در دور سوم رسول ماگومدوف از روسیه را با نتیجه ۱۰ بر سه پشت سرگذاشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. گلیج در این مرحله و برای حضور در دیدار فینال با نتیجه ۸ بر ۴ مورازی مچیدلیدزه از اوکراین را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در این دیدار دزیانیس خرامیانکوف از کشور بلاروس است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار