دنبال یک جایگاه آبرومندانه در جدول هستیم

نصاری: خدا را شکر که استقلال خوزستان صاحب پیدا کرد

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که تیمش در فصل جاری به دنبال جایگاهی آبرومندانه در جدول رده‌بندی لیگ برتر است.

حکیم نصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزار تسنیم ضمن ابراز خرسندی از برد تیمش برابر پیکان گفت: برد مهم و به موقعی را به دست آوردیم. البته در دقایق ابتدایی استرس داشتیم و همین باعث شد خوب بازی نکنیم. در مجموع ما فرصت‌های خوبی برای گل زدن داشتیم و نمایش خوبی را ارائه کردیم. پیکان فقط یک موقعیت جدی در دقیقه ۹۲ داشت که شیخ‌ویسی عالی کار کرد و دروازه‌مان را نجات داد. در کل معتقدم که مستحق برد مقابل پیکان بودیم.

وی در مورد مشخص شدن وضعیت مالکیت باشگاه استقلال خوزستان خاطر نشان کرد: چند روزی است که آقای موسوی عهده‌دار مدیریت باشگاه استقلال خوزستان شده است. امیدوارم مشکلات مالی باشگاه ما با حضور ایشان برطرف شود. خدا را شکر که تیم صاحب پیدا کرد و این موضوع در روحیه بازیکنان تاثیر مثبتی داشت.

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که تیمش امسال به دنبال چه جایگاهی است، اظهار داشت: ما تیم جوانی داریم و حتی در این بازی از دو بازیکن استفاده کردیم که متولد ۱۳۷۹ بودند. ما تلاش می‌کنیم تا در پایان لیگ یک جایگاه آبرومندانه داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار