کاتا جودوی قهرمانی آسیا - تایلند

قهرمانی ایران در قاره کهن

تیم کاتا جودو کشورمان با کسب ۲ نشان طلا و ۳ برنز قهرمان قاره کهن شد.

و به نقل از سایت فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، پیکارهای کاتا قهرمانی قاره کهن با حضور ۸کشور به میزبانی کشور تایلند برگزار شد و در پایان دلاورمردان جودو کشورمان با ۵مدال رنگارنگ به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافتند.

تیم کشورمان با کسب ۲نشان طلا در ناگه نو کاتا و کاتامه نوکاتا و ۳نقره در گوشین جوتسو، جونوکاتا و کیمه نو کاتا بر بام آسیا ایستاد، ژاپن با ۲طلا و ۱نقره نایب قهرمان شد، تایلند با ۱طلا و ۱برنز سوم شد.

در ناگه نو کاتا دلاورمردان کاتا کشورمان فتح الله عزیزی و حمیدرضا کریمی با ۴۰۸ امتیاز مقتدرانه بر سکوی قهرمانی ایستادند، ویتنام با ۳۹۲.۵ امتیاز نایب قهرمان شد، هنگ کنگ"با ۳۸۲.۵ امتیاز در جای سوم قرار گرفت و مالزی با ۳۶۰.۵ امتیاز چهارم شد. 

در کاتامه نو کاتا دلاورمردان کاتا کشورمان فخرالدین رضایی و مهدی عظیمی با ۴۲۲ امتیاز قهرمان شدند، ژاپن با ۴۱۷.۵ امتیاز نایب قهرمان شد، تایلند با ۳۹۴.۵ امتیاز در جای سوم قرار گرفت و ویتنام با ۳۸۸.۵ امتیاز چهارم شد.

در گوشین جوتسو تیم ژاپن با ۵۶۶.۵ امتیاز قهرمان شد، نمایندگان کاتا کشورمان محمد حسن نجفی و علیرضا کریمی با ۵۵۶.۵ امتیاز به نشان نقره دست یافتند، ویتنام با ۵۱۵امتیاز در جای سوم قرار گرفت و هنگ کنگ با ۴۴۲ امتیاز چهارم شد.

در جونوکاتا تیم تایلند با ۴۰۷امتیاز قهرمان شد، نمایندگان کاتا کشورمان محمدمهدی درواری و سید سینا موسوی با ۳۹۹.۵ امتیاز به نشان نقره دست یافتند، ویتنام با ۳۹۵.۵ امتیاز در جای سوم قرار گرفت و هنگ کنگ، ماکائو و مالزی به ترتیب چهارم تا ششم شدند.

در کیمه نو کاتا تیم ژاپن با ۵۳۲ امتیاز قهرمان شد، نمایندگان کاتا کشورمان محمدرضا خسروی و پوریا نجار نامقی با ۵۰۸ امتیاز به نشان نقره دست یافتند، چین تایپه با ۴۵۸ امتیاز در جای سوم قرار گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار