بایرن باید در بازار نقل‌وانتقالات پرتکاپوتر باشد

رومنیگه: یوفا باید نسخه جدیدی از بازی جوانمردانه مالی را معرفی کند

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ تأکید کرد یوفا باید نظارت بیشتری بر درآمدها و هزینه‌ها داشته باشد و حتی در صورت نیاز نسخه جدیدی از بازی جوانمردانه مالی را معرفی کند.

، کارل هاینتس رومنیگه در نشست سالیانه باشگاه بایرن مونیخ در انتقاد از باشگاه‌هایی که به نوعی با زیرپا گذاشتن قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا، تعادل بازار نقل و انتقالات را بر هم زده‌اند، گفت: اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) باید درآمدها و هزینه‌ها را کنترل کند و باید نسخه جدیدی از بازی جوانمردانه مالی را معرفی کند، "بازی جوانمردانه مالی ۲".

وی با اشاره به رقم بالایی که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در تابستان اخیر بابت جذب نیمار و کایلیان امباپه پرداخت، اظهار داشت: فوتبال به طرز دراماتیکی توسعه یافته است، اما باید ارزش بازیکنان نیزعادلانه باشد. هیچ باشگاهی نمی‌تواند بیشتر از درآمدهایش، هزینه کند. در نتیجه ایجاد چنین فرصت برابری در رقابت‌های اروپایی وظیفه باشگاه‌های بزرگ است و یوفا باید بر آن نظارت داشته باشد.

رومنیگه در پایان خاطرنشان کرد: بایرن مونیخ فلسفه کاری خاص خود را دارد که همین فلسفه ما را قدرتمند و موفق کرده است، اما با این وجود باید در بازار نقل‌وانتقالات پرتکاپوتر باشیم و باید سریع‌تر عمل کنیم و استعدادها را به مونیخ بیاوریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار