امیدوارم خبرهای خوشی درباره محرومیت ما برسد

ترکاشوند: جلسه با برانکو در مورد تمدید قرارداد بود

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس از جلسه‌اش با برانکو برای تمدید قرارداد این سرمربی خبر داد.

خبرنگار ورزشی ، محمدعلی ترکاشوند در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) پرسپولیس درباره جلسه‌اش با برانکو ایوانکوویچ، گفت: جلسه با برانکو در مورد تمدید قراردادش بود. او باید به باشگاه بیاید تا صحبت کنیم. زمان طاهری دو سه بار صحبت کرده بودیم و نظرات یکدیگر را گوش داده‌ایم. از او خواسته‌ایم به باشگاه بیاید تا با گرشاسبی هم جلسه‌ای داشته باشد.

وی در مورد پیشنهادات خارجی برانکو تصریح کرد: ما هم شنیده‌ایم، اما فکر نکنم نگرانی خاصی وجود داشته باشد.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص تغییر و تحول مدیریتی پرسپولیس و آمدن گرشاسبی گفت: همه چیز شفاف بود و مشکلی هم نبود.

ترکاشوند در رابطه با محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات تصریح کرد: توسط وکیل سوئیسی باشگاه به این رأی اعتراض کرده‌ایم و امیدوارم خبرهای خوشی برسد. ما خوش بین هستیم که رأی شکسته شود.

وی در مورد وضعیت احمد نوراللهی عنوان کرد: همین الان با او صحبت کردم و پیگیر کارهایش بود که به زودی انجام خواهد شد. دوره آموزشی او دو ماه نیست و اگر هم قرار به رفتن دوره آموزشی سربازی باشد، پایان فصل خواهد بود. در حال حاضر که دوران محرومیتش را سپری می‌کند.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در واکنش به میزبانی تیم‌های ایرانی از عربستانی‌ها گفت: منتظر رأی نهایی هستیم که به هیئت رئیسه AFC برود و تأیید شود.

ترکاشوند در پاسخ به این سؤال که چرا مقابل حسین هدایتی موضع گرفته است، گفت: موضع نگرفته بودم، هدایتی لیستی را داد که خواستم تکلیف آن را شفاف مشخص کند. قبل از آن در قالب کمک به باشگاه بود و سپس در قالب اسپانسرینگ شد. اگر بحث اسپانسرینگ است، باید تکلیف را مشخص کند. اگر اسپانسر است، نگوید کمک کرده است، اگر بحث کمک مطرح است، بحث اسپانسرینگ را نباید داشته باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار