بازتاب گلزنی مهاجم ایرانی در رسانه‌ بلژیک

کاوه رضایی؛ مهاجمی خطرناک و ناشناخته + عکس

یک رسانه ورزشی بلژیکی در گزارشی با تمجید کاوه رضایی، مهاجم شارلوا نوشت: مهاجم ناشناخته ایرانی فراتر از حد انتظار بود و همچنان در حال پیشرفت است.

، به نقل از سایت وال‌فوت بلژیک، کاوه رضایی، مهاجم تیم شارلوا همچنان همه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. باید تاکید کنیم که مهاجم ایرانی را که چندان نمی‌شناختیم همچنان در حال پیشرفت است و بهتر ظاهر می‌شود.

هنریکس درباره کاوه رضایی می‌گوید: کاوه رضایی یک مهاجم خطرناک است که تمام زمین را پوشش می‌دهد و قادر به قربانی کردن دسته‌ جمعی حریف است. او از زمان آمادگی‌اش در چشم‌ها نمایان شد و پیش از این به عنوان یک پاسور برتر هم نیز شناخته شده بود. او حتی در فصل گذشته لیگ برتر ایران گلساز بهتری بود.

رسانه بلژیکی با اشاره به بازی دقیق و بدون هرگونه حرکات اضافی کاوه رضایی در خط حمله شارلوا کنار داوید پولت نوشته است: کاوه رضایی تاکنون گل‌های بیشتری از دیگر مهاجمان شارلوا همانند پولت و بدیا به ثمر رسانده است. کاوه رضایی یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر لیگ بلژیک است که تا پایان فصل نمایش بهتری نیز خواهد داشت.

کاوه رضایی در بازی بامداد امروز (یکشنبه) هفته شانزدهم ژوپیلر لیگ بلژیک برابر واسلند نیز نمایش درخشانی داشت. شارلوا در این بازی خارج از خانه با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد. گل اول شارلوا روی پاس رضایی به ثمر رسید و این مهاجم ایرانی زننده گل دوم تیمش نیز بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار