منچستریونایتد به کریک پیشنهاد مربیگری داد

شیاطین سرخ به هافبک میانی انگلیسی خود پیشنهاد داده‌اند که پس از آویزان کردن کفش‌هایش به حضورش در این باشگاه ادامه دهد.

و به نقل از ESPN، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد فاش کرد که این باشگاه به هافبک انگلیسی خود مایکل کریک پیشنهاد داده است که پس از پایان دادن به دوران بازیگری‌اش به کادر فنی شیاطین سرخ ملحق شود.

کریک ۳۶ ساله جمعه هفته گذشته اعلام کرد که برای مداوای مشکل قلبی‌اش یک دوره درمانی کوتاه را آغاز کرده است. او که از ماه سپتامبر بازی نکرده بود، به تازگی به تمرینات برگشته و امیدوار است که هفته آینده در دور آخر بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در اولدترافورد برابر زسکا مسکو به میدان برود.

مورینیو با تأکید بر اینکه کاپیتان تیمش برای بازگشت به میدان عجله نخواهد کرد، گفت: مایکل به عنوان یک انسان مهمتر از مایکل به عنوان یک بازیکن است. ما به او فرصت دادیم که استراحت کند، ریکاوری کند و با آسودگی خاطر تصمیم بگیرد که آیا هنوز می‌‌خواهد بازی کند یا نه. او می‌داند که اگر بخواهد، کادر فنی تیم برای او صندلی خالی دارد و هر زمانی که دوست داشته باشد می‌تواند به ما ملحق شود. هم من این را می‌خواهم هم هئیت مدیره و مالکان باشگاه. پس شرایط مایکل روبه‌راه است. آینده او در کنار ماست اما خودش می‌خواهد که تا پایان فصل به دوران بازیگری‌اش ادامه دهد.

کریک که سال ۲۰۰۶ از تاتنهام، به منچستریونایتد پیوست، تابستان امسال قراردادش را تا پایان فصل جاری با شیاطین سرخ تمدید کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار