شانس اول قهرمانی هستیم،‌ اما بازی به بازی پیش می‌رویم

بی‌‌غم: ما دخالتی در بازی گیتی‌پسند نداشتیم؛ بقیه را نمی‌دانم

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون تأکید کرد این باشگاه اخلاق‌مدار بوده و هیچ دخالتی در دیدار گیتی‌پسند و آذرخش نداشته است.

حمید بی‌غم در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره پیروزی ۷ بر یک تیم مس سونگون مقابل پارسیان شهر قدس در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی کیفیت خوبی داشت. پارسیان هم تیم بسیار خوبی بود، اما به دلیل اینکه محمود خوراکچی (سرمربی تیم پارسیان) و کادرفنی این تیم روی نیمکت حضور نداشتند و بهترین بازیکن حریف هم مصدوم شده بود، کارشان سخت بود. 

وی ادامه داد: باید از بازیکنان خودم تشکر کنم که با تمام انگیزه بازی کردند و تلاش فراوانی انجام دادند. موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم و در نهایت هم پیروز شدیم. 

«با توقف تیم‌های گیتی‌پسند و تأسیسات، شانس شما برای قهرمانی بسیار بیشتر شده است»، سرمربی تیم مس سونگون در این‌باره تصریح کرد: با شرایطی که پیش آمده،‌ الآن شانس ما برای قهرمانی بیشتر از سایر تیم‌ها است، اما مهم این است انگیزه خودمان را از دست ندهیم و بازی به بازی پیش برویم. در حال حاضر ما به آینده نگاه نمی‌کنیم و تمرکزمان روی بازی با فرش‌آرا است. امیدوارم در پایان فصل با همت بازیکنان قهرمانی را به دست بیاوریم. 

بی‌غم در مورد صحبت‌هایی حسین شمس سرمربی تیم گیتی‌پسند که گفته بود چرا تیم آذرخش با شش نفر به تبریز سفر کرده، اما مقابل تیم ما با تمام توان ظاهر شده است،‌ خاطرنشان کرد: ما یک باشگاه اخلاق‌مدار هستیم و تاکنون هم این را ثابت کرده‌ایم. در دیدار مقابل آذرخش ما اصلاً نباید بازی می‌کردیم، من به همین دلیل با ناظر بازی هم درگیر شدم. در آن بازی از ساعت ۱۵ در زمین بودیم، اما حریف ساعت ۱۷ به زمین آمد. 

بیشتر بخوانید:

شمس: تیم آذرخش چاه نفت پیدا کرد یا معدن طلا که یک شبه پولدار شد؟!

وی افزود: همانطور که گفتم نمی‌خواستیم در آن مسابقه بازی کنیم،‌ اما سلیمانی (دبیر کمیته فوتسال) به من زنگ زد و گفت اگر بازی نکنید بازی سه بر صفر خواهد شد. به همین دلیل ما هم مجبور شدیم بازی کنیم. آذرخش در آن دیدار مشکل داشت و به ما هیچ ربطی نداشت. 

«حسین شمس ادعا کرده است که یک تیم به آذرخش کمک کرده تا با تمام قدرت مقابل گیتی‌پسند بازی کند، آیا این موضوع صحت دارد؟» سرمربی تیم مس سونگون در پاسخ به این پرسش گفت: این تیمی که کمک کرده ما نبودیم، مس یک باشگاه اخلاق‌مدار است. قطعاً ما دخالتی نداشتیم، اما بقیه را نمی‌دانم. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار