با استقلال ناعادلانه برخورد می‌کنند

نوری: همه‌چیز اوکی است و استقلال از آسیا حذف نمی‌شود

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال می‌گوید که این باشگاه مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ندارد.

محمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره پیروزی دو بر صفر استقلال مقابل گسترش فولاد، اظهار داشت: استقلال در نیمه اول زیاد خوب نبود و بازی هم کسل‌کننده پیش می‌رفت. هرچند استقلال مالکیت توپ را در اختیار داشت، اما بازیکنان چیزی که می‌خواستیم را نتوانستند نشان بدهند. در نیمه دوم شرایط طوری پیش رفت که جپاروف به‌عنوان یک مدیر و بازیکن باتجربه مدیریت کرد. فرشید اسماعیلی هم یکی از بهترین روزهای فوتبالش را سپری کرد. شفر نیز تعویض‌های خوبی انجام داد.

وی افزود: شرایط استقلال طوری بود که باید گل می‌زد. در این هفته‌ها فقط یک گل خوردیم که آن هم از روی نقطه پنالتی بود. در کل استقلال نشان داده که ضعف ندارد. گسترش فولاد هم تیم خوبی است. آقای کریمی تیمی درست می‌کند که بردنش سخت است. امیدوارم استقلال به این روند خود ادامه داده و به رده‌های بالای جدول برسد. از اول هم گفتیم که یک مقدار به تیم زمان بدهید و بگذارید آرامش داشته باشد. هواداران هم الان خوشحالند که تیم ۴۰، ۵۰ درصد بهتر شده است.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال به انتقاد از رفتارهای انجام شده با این تیم از سوی کمیته انضباطی پرداخت و یادآور شد: متاسفانه با استقلال ناعادلانه برخورد می‌کنند. اینکه بازی بدون هوادار برگزار شود، زیاد خوب نیست. حتی هواداری که پای تلویزیون هم می‌نشینند، از بازی لذت نمی‌برند.

نوری گفت: ما در هفته‌های گذشته از داوری هم انتقاد داشتیم، اما فکر می‌کنم مقابل گسترش فولاد داوری مشکل نداشت. از هواداران ممنونم که این چند هفته را تحمل کردند و الان می‌بینند که تیم شرایط بهتری پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید:

شفر: قلب ما مغموم بود

وی در مورد صحبت‌های مطرح شده راجع‌به احتمال حذف تیم استقلال از لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال مشکلی از این بابت ندارد. همه‌چیز «اوکی» است، هواداران نگران نباشند. اگر قرار باشد یک تیم از لیگ قهرمانان آسیا کنار برود، آن نفت است.

نوری در واکنش به صحبت های روز گذشته حسین عبداللهی، عضو کمیته انضباطی مبنی بر اینکه منطقی نیست باشگاه استقلال ناکامی تیمش را را گردن کمیته انضباطی بیاندازند، تصریح کرد: ما شکستی نخوردیم که بخواهیم آن را گردن کسی بیندازیم، اما نبود هوادار در عملکرد نه تنها استقلال، بلکه هر تیم دیگری تاثیر دارد. وقتی کمیته انضباطی و کمیته داوران نسبت به ما تصمیمات خوبی نمی‌گیرند، طبیعی است که کمی عصبانی باشیم. بهتر است نگاه کمیته انضباطی به استقلال منفی نباشد، کمیته انضباطی باید کمی عدالت را رعایت کند. دوستان در کمیته انضباطی با مطالعه کار کنند که عدالت رعایت شود. هواداران سرمایه فوتبال این مملکت هستند و وقتی نیستند، مشکل پیش می‌آید. وقتی هوادار نیست، فوتبال هم لذت ندارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار